Skocz do zawartości

odpryskiwanie plastiku


Gość buksinski

Rekomendowane odpowiedzi

hey, mam pytanie czy ktos sie juz zetkna z takim problemem, ze w kokpicie na przednich drzwiach gdzie czesci sa z plastiku, odpryskuje mi ten plastik i wyglada to bardzo nieestetycznie, ma ktos jakies pomysly jak to podreperowac albo cos w tym stylu? chodzilo by mi najlepiej zebym byl to wstanie sam zrobic bo przebywam w niemczech a tu to wszyscy sobie cenia jak za diamenty swoja prace!!!, jak i ostatnim razem mialem tylko lekko wgniecione lewe drzwi przednie i tylnie + zderzak, to im sie nie chcialo nawet wyklepywac tylko odrazu nowa karoserie chcieli i za samo polakierowanie 3 czesci wolali odemnie 5,500 euro :(!ale udalo mi sie po znajomosci zrobic :help: za lakierowanie 1000 euro tylko.z gory dzieki za odpowiedzi

 

okej zdjecie pod:

http://buksinski.com/322-2/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie zabardzo calos jest twarda chodzi o obudowe od dzrzwi wyglada mi na plastik? mam teraz zaglebienia okolo 1mm tam gdzie mi odpadlo :help: i strasznie szpeci auto bo reszta jest w idealnym stanie podejrzewam ze to jest feler fabryczny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej w somie tak bedzie najlepiej bo sam nie wiem jak to dokladnie opisac ale wstawie ja dopiero jutro, bo jestem teraz jeszcze w pracy i wroce dopiero w nocy do domu. dziekuje za probe pomocy mam nadzieje ze mi jutro cos doradzisz jeszcze raz dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam 1mm ubytków nie widzę

a tak jak mówiłem są ubytki farby gumowanej wierzniej.

Ten rodzaj nakrycia tak ma

biorąc pod uwagę nie tylko ople ale i inne marki

farba po prostu się ściera.

Jeden zeskrobuje do zera

inny wymienia tapicerkę

jeszcze inny daje sobie spokój.

A czy ktoś to powtórnie malował - nie spotkałem jeszcze, choć nie mówię że nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś to powtórnie malował - nie spotkałem jeszcze, choć nie mówię że nie

to tak samo jak z konsolą np w astrze G, są ubytki po kilku latach, i są specjalne farby do malowania, ew. flock

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey dzieki za odpowiedzi, skrobanie no niewiem zabawy troche a i rysy moge przytym porobic, zostawic raczej tez odpada bo wszystko wsrodku mam jak nowka a tylko te cholerne plastiki jak sie tylko wsiadzie rzucaja sie w oczy i mnie to drarzni tak wiec sprubuje moze z tym malowaniem, a co do zurzycia to podejrzewam ze nie tylko blad fabryczny bo to auto od znajomego odkupilem i te ztarcia byly juz jak on kupil auto jednoroczne, a przebiegu

tez nie ma duzego tylko 75tys. tak ze swiata on nie objechal 10 razy zeby cos takiego wyszlko na plastiku.pozdrawiam i jeszcze raz dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności