Skocz do zawartości

Odłączenie akumulatora a niezapalanie podświetlenia deski?


Gość daro109f

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Mam pewien problem, dotyczy Corsy D. musiałem na ok 15 min odłączyć akumulator i okazało się, że po ponownym podłączeniu najpierw musiałem zaprogramować szyby ale to było małe miki:) rzecz w tym, że drugi problem jest taki, iż teraz nie zapala się podświetlenie deski rozdzielczej po otwarciu drzwi przy użyciu pilota czy też jakkolwiek. Jak wiecie zegary w tej corsie podświetlają się po otworzeniu drzwi z centralnego zamka, coś się zresetowało a ja nie znam myku:((( HELP:))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

po ponownym podłączeniu najpierw musiałem zaprogramować szyby ale to było małe miki:)

To teraz zaprogramuj , ustaw, poświetlanie deski , zegarów . Po lewaj stronie kierownicy

jest przełącznik świateł (pokrętło) pozycja pokrętła - swiatła właczone, obok tego pokrętła są przyciski (+) i (-) kliknij kilkarazy (+) to sie rozjaśni . Klikając na (-) to się ściemni .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety:( spróbowałem ale to zwyczajnie przyciemnia podświetlenie deski, dalej po otworzeniu drzwi zegary się nie podświetlają:)(

 

Ciekawe jest to, że w naszym domu są dwa Ople, Corsa i Astra ta przedostatnia:))) i spróbowałem w Astrze nic takiego się nie stało, jedynie szyby musiałem zaprogramować, podświetlenie wciąż działa:(((

 

Jaki to myk?? :))))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety:( spróbowałem ale to zwyczajnie przyciemnia podświetlenie deski, dalej po otworzeniu drzwi zegary się nie podświetlają:)

Wszystko się zgadza - wspomnianymi przyciskami (+) i (-) przyciemnia lub rozjaśnia się poświetlenie deski i zegarów . Miałem identyczny przypadek jak Twój . Tylko już nie pamiętam co wtedy robiłem (2007r) , wiem że wtedy kombinowałem jak koń pod górę .

Spróbuj - wyłączyć światła -wyłcz zapłon - załącz zapłon -włącz światła - klikaj przyciskami,

wykombinuj różne opcje z podanych czynności , może odpal silnik , otwórz drzwi ,co Ci do głowy przyjdzie . Więcej chyba nie popsujesz .

Wiem że to troche śmiesznie brzmi , ale ja tak kombinowałem i zaskoczyło , podświetlanie zegarów włancza się w każdej możliwej opcji.

Przeglądałem instrukcje obsługi , ale na ten temat nie ma nic . Powodzenia .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności