Skocz do zawartości

wzmacniacz w astrze, a głosniki


Gość ursus1991

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o budżet to myślę że na wzmacniacz tak 150zł, ewentualnie do 200, ale najlepiej do tej pierwszej sumy. Jeżeli chodzi o głośnik to jeszcze nie wiem ile kasy uda mi się na to wyciągnąć, bo możliwe że narazie wstawie swoja basówkę z domu magnata, ale ona jest z głośnikiem typowo samochodowym. A tak wogle to też ok 150zł na głoś.

A co myślicie o wzmacniaczu Mac mpx2000. bo byłem we frankfurcie i taki stoi nowy 50 Euro

wzmacniacz dobry ale słabiutki. Przy wzmacniaczu/głośnikach jest ważna moc RMS, ten ma 150W. Aby bass dobrze zagrał będziesz musiał dobrać odpowiednio wg mocy głośnik czyli ok. 150 W na pewno nie więcej, a bas o mocy 150 W, będzie głęboki, ale przy zniżaniu będzie wył. Ja bym szukał min. 250 W w RMS, jeżeli nie stać Cię na razie na głośnik, ja bym na razie zostawił temat, po co wydawać zbędnie kasę na chłam, lepiej kupić raz a porządnie.

 

Co do wzmacniacza kupiłem Ravelanda made in U.S.A stary poczciwy dobry wzmacniacz 4x 250 W w RMS za 160zł na Allegro. Zasila głośniki z przodu i skrzynkę na mostku z tyłu, efekt dla mnie ok. Dlatego proponowałbym już ci wzmaka 4-kanałowego. Będziesz miał potem spokój co ty tu jeszcze zasilić, jak pisz 2-kanałowy, będzie ci tego brakować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś propozycje z allegro

http://allegro.pl/sprzedam-wzmacniacz-magnat-rapbull-i1302512680.html - tubę sobie odpuść

http://allegro.pl/wzmacniacz-alphard-rb-4s-okazja-i1293433564.html - znajomy ma i sobie chwali

http://allegro.pl/wzmacniacz-sony-xplod-xm-504z-500w-4-kanalowy-i1289637909.html - satre sonki też są dobre.

 

Przy wzmacniaczu 4-kanałowym, ta moc nie musi być jak w 2-kanałowym, bo wiadomo jest więcej kanałów i jak z mostkujesz uzyskasz większą moc. Ogólnie teraz na allegro jest bryndza za te pieniądze, musisz szukać okazji. I naprawdę nie patrz czy jest w ładnym stanie wizualnym, bo to jest nie ważne, byle był firmowy to na pewno posłuży. a jakby nie daj boże się popsuł dostaniesz do niego części za grosze. Szczerze mówiąc starsze modele np. w przypadku sony, grają dużo lepiej niż nowe soniacze to daje do myślenia. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym zestawie?

http://allegro.pl/radio-pioneer-wzmacniacz-blaupunkt-tuba-okazja-i1311484457.html

I co sądzicie w ogóle o tym typie wzmacniacza

cena atrakcyjna, lecz sprzet kiepskiej jakości, ale na początek będzie na pewno grać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o blaupunkt mpa 4 - czterokanałowy

Bo kosztuje 80zł z kabl.

Proszę o szybką odpowiedź bo muszę się szybko zdecydować

A może lepszy mpa 400?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o blaupunkt mpa 4 - czterokanałowy

Bo kosztuje 80zł z kabl.

Proszę o szybką odpowiedź bo muszę się szybko zdecydować

A może lepszy mpa 400?

za tą kase bierz go. Mówisz o tym z łodzi ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

. Naprawdę dobry wzmak jak za tą kasę i dobrze, że 4-kanałówka. Blaupunkt ogólnie nie cieszy się zbyt dobra opinią, lecz, znajomi nie narzekają i można go spokojnie polecić, przynajmniej ja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zmostkować ten wzmacniacz. Znalazłem że podpina się skrajny plus z jednego kanału i skrajnym minusem z drugiego kanału. Nie wiem czy tak samo robi sie w każdym wzmacniaczu, więc pytam bo nie chcę zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności