Skocz do zawartości

Jakie głośniki do Astry H?


Gość KryG411

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym się poradzić ludzi którzy sie na tym znaja. Niedawno kupilem Astre H Twin Top czyli kabrioleta. Mam Radio CD30MP3, standardowe głosniki oplowskie :) razem ich jest 2+(2 tweetery) przod + 2 glosniki tyl i tam chyba nie ma tweeterow osobnych. Chciałbym zmienic glosniki poniewaz lubie sluchac dobrej jakosci muzyki a te glosniki mi tego nie daja. Nie jestem jakims audiofilem zeby kupowac sprzety za 1,5k, sub raczej odpada bo nie bedzie go gdzie zamontowac poniewaz jak zloze dach to w bagazniku nie ma za duzo miejsca.

 

Interesuje mnie jakie glosniki kupic zeby efekt byl fajny - soczysty bass i dobrej jakosci reszta dzwiekow, zauwazylem ze duzo ludzi kupuje Hertz lub Helixy. A moze inne jakies w dobrej cenie? hmm.. chcialbym sie zmiesic w 400zl za 4szt.

 

Teraz kwestia wzmacniacza do nich czy bedzie potrzebny? chcialbym zostawic oryginalne radyjko bo nic innego nie bedzie tam pasowalo stylistycznie a na to CD70NAVI mnie nie stac.

Jesli bedzie potrzebny wzmachol to jak go podlaczyc do radia? sa jakies gotowe przejsciowki na allegro zeby z radia wyjsc na cinche?

 

Czekam na porady i podpowiedzi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość lesnik19

To ja też dorzucę swój żal - Pytałem na podobnym o podobna sprawe w sklepie Audio- i zaproponowano mi od razy wymiane odtwarzacza...

 

A z którego roku ta Astra?? Kolega ma Astre H 2005 i fabryczne audio własnie to 6 czy 7 głośników i gra to calkiem niezle. Ja mam Astre z 2007 i jest tragedia... Odtwarzacze CD30 w obu samochodach.

 

Ktoś coś wie na ten temat??

 

Co do głośników - to mam zamiar poprosic mikołaja o HERTZ serii - ESK - podobno juz całokiem niezłe 2 głosniki + 2 twitery to jakiej 500-600 zł.

 

Jak Mikołaj się spisze napisze jak to gra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Zamontowałem Hertze dsk.Poprawa jest,ale szału nie.

Z oszczędności nie wygłuszyłem drzwi co chyba było błędem.

Zrobię to na wiosnę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności