Skocz do zawartości

Pompa paliwa tdi


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Darek Denis, wydaje mi się że powinno to być za pompą czyli od strony kadłuba silnika ponieważ ta pompa jest sterowana elektronicznie więc odbiera sygnal z generatora obrotów wału , ma również elektrozawór , zastanawiam się tylko dlaczego to wyciągnięto na silnik gdybyś mógł okreslić czy ten przewód idzie własnie za pompę czy jest zamontowany gdzies z profilu , bo to jest najważniejsze bo może masz tylko zapowietrzony układ albo ten czujnik wału nie mam samochodu bo bym zerknął wydaje mi się że to widocznie jest montowane seryjnie tylko że tego nie widać bo umieszczone za pompą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wygląda mi to jakiś tranzystor, ale nie mam pojęcia do czego ten patent miał służyć :) . To jakieś kombinacje "alpejskie". Spróbuj usunąć "to coś".

 

[ Dodano: Pon Cze 25, 2007 20:26 ]

wydaje mi się że to widocznie jest montowane seryjnie

Montowane seryjnie nie było by tak perfidnie "osmarkane" cyną na obudowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ewidentnie wychodzi z od strony kadłuba silnika ,ale nie wydaj mi się ,że to jest coś seryjnego ,wygląda na samoróbkę lutowane(silikon ,izolacja )i wciśnięte między przewody ,

Jutro mechanik ma ściągnąć jakiegoś znajomego elektronika z Bielska i on po pracuje nad tym .cały czas się zastanawiam w jakim celu to miało służyć . Poza tym wyglądało na starą robotę

pozdrawiam

Darek Denis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek Denis, to może jest jakiś zamiennik ale odpowiadający staremu bo nawet znalazłem to na fotografii pompy i wygląda na takie samo tylko że jest od strony silnika i w dolnej stronie pompy ale nie jest to opisane co to jest :) myslę że ten elektryk to będzie wiedział do czego to służy napisz jakie efekty jak już będzie OK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki za zainteresowanie,oczywiście będę informował

napisz mi jeszcze na jakiej fotografii to znalazłeś ?

Może to być przydatne ,bo mój mechanik to rozkłada ręce ,ja zresztą też

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie,oczywiście będę informował

napisz mi jeszcze na jakiej fotografii to znalazłeś ?

Może to być przydatne ,bo mój mechanik to rozkłada

ręce ,ja zresztą

też

opel astra i zafira strona 128 rysunek pompy nr 12 na samym dole pompy jest ten niby rezystor. nie mam aparatu bo bym ci przeslał fotę ale może ktoś z kol. ma to zamiesci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności