Skocz do zawartości

Kluczyk Opel Corsa C


Gość morgue4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Na forum było juz jakieś milion tematów na temat dorabiania kluczyka, ale ja nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. otóż sprawa wygląda następująco. Zgubiłem kluczyk podstawowy i została tylko "goła" zapasówka (bez pilota do centralnego).

 

Chcialbym dorobić sam kluczyk bez pilota taki tylko, żeby odpalał auto. I tu nadchodzi moje pytanie. Posiadam od kolegi używany kluczyk od innej Corsy, który ma kostke immo. Czy istnieje taka możliwość, że kupie "surówke" na allegro z czystym grotem, dorbie jej grot i przełoże kostkę immo do nowego pilota, a w ASO oni mi tylko zaprogramują pilot? Wyszło by to zdecydowanie taniej niż zapraponowana tam kwota ~300zł...

 

Pozdrawiam.

 

Ps: model to Corsa C z roku 2002.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcel_kk

Morgue4, - 300 zł to taniocha, ja zapłaciłem jakieś 3 lata temu w ASO Opla 457 zł za 1 kluczyk.

-klucz -132,46zł (sprowadzany po nr VIN z Niemiec)

-pilot centr.zamka - 145zł

-ustalenie kodów samochodu - 100zł

-programowanie Tech 2 - 80zł

Twój pomysł wydaje sie realny, nie wiadomo tylko czy pójda na to w ASO.

Spróbuj na poczatek u jakiegoś elektronika samochodowego co posiada Techa 2.

Daj cynk ja Ci poszło, szkoda że sam wczesniej nie wpadłem na ten pomysł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO Pan powiedzial ze nie ma problemu z przeprogramowaniem IMMO, ale wczoraj zadzwonilem do goscia który zajmuje sie dorabianiem kluczy, wymianą wkładek w zamkach samochdowych itp i on nagle powiedział mi, że w tym modelu to jest niemożliwe, a tylko w starszych... Teraz spróbuje znależć tylko jakiegos dobrego elektryka i sprawdze czy jest coś na rzeczy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO Pan powiedzial ze nie ma problemu z przeprogramowaniem IMMO

bo maja sprzet do tego

ale wczoraj zadzwonilem do goscia który zajmuje sie dorabianiem kluczy, wymianą wkładek w zamkach samochdowych itp i on nagle powiedział mi, że w tym modelu

to jest niemożliwe, a tylko w starszych...

skoro tak mowi znaczy ze nie ma do tego sprzetu

 

ja mam i sam sobie i kolegom programowalem immo oraz pilota

a jaki to program ??

poczytaj forum bo pisalem juz o tym wiele razy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności