Skocz do zawartości

Migająca kontrolka silnika OPEL ASTRA H benzyna


Gość Geloxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Opel Astra H 1.6 105 KM benzyna 2005 hatchback.

Podczas jazdy w pewnym momencie przy zwiekszaniu obrotow i predkosci do zmiany biegu na wyzszy auto na moment złapało jakby dziure - zamulił na chwilę i potem juz było ok, obroty zwiekszalem i jechal. W pewnym momencie zaczal dziwnie pracowac, glosniej, az czuc bylo na kierownicy, stacił moc, i powyzej 50 km/h MRUGA lampka silnika na desce rozdzielczej. Nie ma mocy i dziwnie, głośniej pracuje.

POMÓŻCIE co to moze byc??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspert powiedzial ze nie ma bledow.... zasugerowal, ze powodem moze byc niski stan paliwa. Jest na rezerwie, ale nie tak mało, że zaraz zgasnie. I pracuje w trybie awaryjnym do tego....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

i powyzej 50 km/h MRUGA lampka silnika na desce rozdzielczej.

Wyświetlił się błąd :mad:

jedz na komputer i zczytaj błędy

Geloxxx, to właśnie powinieneś zrobić :spoko:

Ekspert powiedzial ze nie ma bledow.

jakis cos wiecej niz hehe?? :beer:

Zmień eksperta hehe :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

jakis cos wiecej niz hehe?? :spoko:

sorry ale jak miałem inaczej zareagować, ale co to za expert ?

a w ogóle to nie jeździj na tak niskim stanie paliwa,

napisz jaki błąd se wyświetlił po podpięciu do kompa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert1978

Witam wszystkich

Jestem nowy na forum to mój pierwszy post. Posiadam od niedawna Astre H 1,6 benzyna rok 2006, 105KM

Mam podobny problem co założyciel tematu mianowicie:

Wczoraj wieczorem jak odpaliłem auto to zapaliła się kontrolka check pojechałem dziś rano na komputer i były 3 błędy 1 od immobilizera i 2 pokazywały ze nie pracuje 4 cylinder. Elektryk zmieniał cewkę, wtrysk,świece i dalej ten sam błąd więc wieczorem powiedział ze to pewnie komputer się uszkodził i trzeba go wymienić ale on nie ma tego czasu zrobić przed świętami. Umówiłem się więc na środę z innym elektrykiem który wie jak obejść ten błąd komputera( przynajmniej tak twierdzi) a jeżeli się nie uda to czeka mnie wymiana komputera i programowanie immobilizer razem z kluczykami. Jeżeli będę musiał wymienić komputer to koszt naprawy ok 1000zł( komputer używany kupiony na allegro). Najgorsze jest to ze kupiłem auto 2 tygodnie temu i już taki wydatek jeszcze nawet nie zdążyłem przerejestrować a tu taka awaria .

Może ktoś miał podobną awarie i wie czy po wymianie komputera wszystko działa poprawnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert1978

U mnie też się sprawa wyjaśniła także padła cewka zapłonowa ale przez głupotę elektryka koszt naprawy wyniósł 850zł. Nigdy więcej nie pojadę do tego fachowca jeżeli go można tak nazwać( konkretnie był to Zakład Pana Roguli w Częstochowie szczerze odradzam wizyty u tego Pana )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności