Skocz do zawartości

president tommy asc vs. tti 550


Gość Jopekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wyboru oba radyjka, oba z anteną Hustler ic100, radyjka głównie używac będzie w tasie, ale w mieście też pewnie będę włączał, wiec które polecacie..?

zalezy mi głównie aby nie było trzasków i w miare przyzwoity zasięg..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Chcesz mieć jakiekolwiek osiągi to Zacznij od anteny. Coś co się nazywa Hustler nie jest anteną a raczej dekoracją na dachu.

Co do radyjek, osobiście żadnego z nich bym sobie nie kupił z racji tego, że President to marka, za którą płacisz. Za połowę ceny Presidenta można nabyć radio o tych samych parametrach, złożone z tych samych podzespołów tylko pod inną nazwą producenta. Co do tti: bardzo mizerna jakość potencjometrów, dość "głuchy" odbiornik, który trzeba na starcie poprawiać żeby jakoś działało.

 

Tak na początek polecił bym zestaw:

Radio: Uniden Pro 520XL made in Philipines, NIE CHINY!!! (radio nie posiada homologacji :mg: )

Antena: ML-145 (moim zdaniem najlepsza jest Midlanda ale są różne opinie)

 

Tyle mojego zdania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Radio: Uniden Pro 520XL made in Philipines, NIE CHINY!!!

 

Nowego Filipińczyka nie kupisz, to co jest na rynku to tylko Chińskie, ale także dobrze się sprawuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest problem bo Unidena nigdzie na allegro nawet nie moge znaleść, tylko używane, a ja wolałbym nowe..

w dodatku ono nie ma asc, a mi zalezy na tym, chyba że w tym radyjku nie słychać żadnych trzasków..

A coś z krótszych bacików co polecicie, tak 100cm wysokości..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

nie zwracaj za bardzo uwagi na to ASC, nie działa ono tak jak opisuje to producent.

Ucina nawet średni sygnał, oczywiście wszystko zależy od anteny. Ja w Combo mam President Harry III ASC + antena President Hawaii na uchwycie SF-40 i działa to naprawde przyzwoicie( ok. 10 km). Mam w zapasie antene Sirio Ml145 lecz ze względów na wysokość samochodu i znikomą poprawe odbioru leżakuje w garażu. Podejżewam ze spowodowane jest to tym ze Hawaii ma lepsza mase niz mlka.

 

Tu masz Unidena z inna nazwą + AM/FM

http://www.euro.com.pl/radia-cb,_M-tech.bhtml

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=radio+uniden jesteś pewien ,że nie ma nowych ?? a tym czy są produkowane w Chinach , czy Filipinach nie przejmowałbym się za bardzo , to są naprawdę dobre radia , sam mam takie od 2 lat i jest ok :mg:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz Unidena z inna nazwą + AM/FM

http://www.euro.com.pl/radia-cb,_M-tech.bhtml

Podobno to jest własnie jakaś podróba nie mając nic wspólnego z u520..

 

Kolejne pytanie:

Czy strojenie jest konieczne, czy przejdzie jazda bez niego?

Czy jeśli kupie u520 na ebay`u z usa to czy będę musiał przestawiać na system pl?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie:

Czy strojenie jest konieczne, czy przejdzie jazda bez niego?

strojenie jest konieczne

 

przecież w linku ode mnie masz pełno tych Unidenów :mg:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Unidena to kupiłem tutaj

 

http://www.audiopioneer.pl/index.php/product/list/id_category/64

 

i jestem zadowolony z transakcji

Również znalazłem ten sklep, tylko coś nie odpowiadają na moje maila..

Jak dostałeś radio to miało już zarobioną wtyczke do zapalniczki czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności