Skocz do zawartości

CCRT700,wyświetlacz,kod do radia,komputer


Gość skobik5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Miałem już parę postów, ale coś mi się stało z moim poprzednim kontem.

Mam parę pytań - postaram się szczegółowo napisać o co mi chodzi.

Mam oryginalnie włozone fabryczne radio CCRT 700 Philipsa, mam wyświetlacz oryginalny do niego KX...(kiepsko wyświetlał, brak pikseli, ale z tego co widziałem to bez komputera, jednak padł całkowicei). Padł mi akumulator no i mam problem z wpisaniem kodu (podanego przez poprzedniego właściciela, nie mam Radio Pass). Robię wg instrukcji radia ale nie wchodzi. Kupiłem teraz używany wyświetlacz KS... z komputerem, wyświetla wszystko, ale nie umiem wpisać tego kodu. I teraz moje pytanie - czy to że jest to wyświetlacz z kompem powoduje to ze nie umiem wpisać kodu? Lub jak dowiedzieć się czy mój kod jest prawidłowy? A może radio się w jakiś sposób przyblokowało i trzeba zrobić jakiś jego reset? A może też trzeba jakoś zgrać ze sobą wyświetlacz i radio?

Teraz odnośnie tego komputera - czy wystarczy kupić manetką wycieraczek przystosowaną do sterowania kompem czy też trzeba coś więcej z tym kombinować, ewentualnie czy można wyłączyć tego kompa całkowicie? Być może zdecydowałbym się też na instalację tej manetki, gdyby nie było trzeba instalowac jakichś dodatkowych jeszcze elementów.

Dlatego też szukam kogoś kto by się tym zajął (poproszę o namiary) i uruchomił to za jakieś rozsądne pieniądze (przynajmniej radio) w województwie opolskim lub śląskim. Jestem z Olesna (województwo opolskie). Może będzie miał też manetkę to się jakoś dogadamy. Czy nie będzie potrzebny Tech-2, ewentualnie poproszę o namiary na kogoś z Techem-2 w tych województwach?

Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Przepraszam że wszystko napisałem w jednym poście, ale chciałbym to załatwić raczej kompleksowo, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam i czekam na kontakt

Krzysztof

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może też trzeba jakoś zgrać ze sobą wyświetlacz i radio?

To zależy co wyświetla się po włączeniu radia.

 

Teraz odnośnie tego komputera - czy wystarczy kupić manetką wycieraczek............... instalowac jakichś dodatkowych jeszcze elementów.

Jeśli nie miałeś takiej manetki to nie masz też kompa, który wyświetlał by informacje takie jak np średnie spalanie i inne. Więc montaż samej manetki nic nie da.

 

Dlatego też szukam kogoś kto by się tym zajął (poproszę o namiary) i uruchomił to za jakieś rozsądne pieniądze

Napisz na PW do bodzio012 lub szukaj na własna rękę speca od radyjek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i już piszę

 

-A może też trzeba jakoś zgrać ze sobą wyświetlacz i radio?To zależy co wyświetla się po włączeniu radia.

W obecnej chwili po włączeniu radia wyświetla SAFE (5)

 

-Teraz odnośnie tego komputera - czy wystarczy kupić manetką wycieraczek............... instalowac jakichś dodatkowych jeszcze elementów. Jeśli nie miałeś takiej manetki to nie masz też kompa, który wyświetlał by informacje takie jak np średnie spalanie i inne. Więc montaż samej manetki nic nie da.

To w takim razie cóż to za napisy wyświetla po włączeniu zapłonu, np.Oelstand pruefen, Kuehlstand pruefen (wiem co znaczą, ale czy nie są to komunikaty z kompa; na tamtym wyświetlaczu ich raczej nie było)

 

-Dlatego też szukam kogoś kto by się tym zajął (poproszę o namiary) i uruchomił to za jakieś rozsądne pieniądze. Napisz na PW do bodzio012 lub szukaj na własna rękę speca od radyjek.

Już piszę do tego Gościa, a Panu bardzo dziękuję za szybka odpowiedź. Będę w kontakcie. Pozdrawiam, z poważaniem

Krzysztof

 

 

 

 

poprawiłem cytaty/Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili po włączeniu radia wyświetla SAFE (5)

To znaczy że radio współpracuje z wyświetlaczem :lol: i zostało tylko 5 możliwości wprowadzenia prawidłowego kodu.

 

To w takim razie cóż to za napisy wyświetla po włączeniu zapłonu,

może po nr VIN sprawdź czy masz taki komputer i ktoś tą manetkę zmienił na zwykłą - zapytaj tu http://forum.opel24.com/rozkoduje-mi-ktos-vina-vt36819.htm

 

 

 

 

 

Ps. cytując wypowiedź korzystaj z okienka na dole * Cytowanie selektywne* :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności