Skocz do zawartości

Nawigacja MIO MOOV M400PL opinie


Gość mkcaffe84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam- mam pytania odnośnie nawigacji firmy Mio. Mam możliwość zaopatrzenia się w taka nawigację- niestety nie wiem jaki to dokładnie model :lol: Nawigacja jest z katalogu lojalnościowego Orlen- zbiera się punkty i można odebrać potem nagrody. Mają w katalogu nawigację Mio "4,3 cala, antyodblaskowy panoramiczny ekran dotykowy, zawiera mapę Polski, najnowszą bazę fotoradarów, darmowe aktualizacje map". Tylko tyle jest napisane- modelu nie podali... Sądzicie, że warto ją brać ? Pozdro :lol: Podejrzewam, że to ten model

 

MIO MOOV M400PL

http://allegro.pl/gps-mio-moov-m400-pl-odbloko-i1397035142.html http://www.nokaut.pl/systemy-nawigacji/przenosny-system-nawigacyjny-mio-moov-m400-pl.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawka warta zainteresowania,mam taką tylko że z mapami europy centralnej.Łatwa w obsłudze,duże czytelne ikony.Ogólnie polecam!

Teraz może coś a propos tej nakładki,co z tego że można zainstalować różne mapy,jak pamięć nie pozwala na zbyt wiele.Tylko 2 GB,a slotu na kartę pamięci nie ma,więc to jedynie chwyt reklamowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto ją brać ?

Nie, ponieważ...

 

slotu na kartę pamięci nie ma

Daruj sobie urządzenie do którego nie można podpiąć karty SD czy SDHC.

Z takim slotem masz możliwość korzystania z innej mapy niż fabryczna bez konieczności odblokowywania urządzenia i co za tym idzie utraty gwarancji.

Sam korzystam z NDrive, fabrycznego Teleatlasu nie ruszam (strasznie kiepskie mapy) natomiast korzystam z AutoMapy z karty SD.

 

Tylko 2 GB

...czyli odpada instalacja np: Automapy EU (zajmuje więcej niż 2 GB).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najistotniejsze dla mnie, żeby można było zainstalować dobrą mapę Polski :) Jeśli chodzi o odblokowanie- to utratę gwarancji przeżyję- byle wgrało się porządna mapę :beer: Apropos: jak się taka nawigacje odblokowuje? :beer: Nawigacja jest za punkty, wiec nie chodzi o cenę a raczej o to czy warto te punkty tracić akurat na ten sprzęt (choć prawdę powiedziawszy nic innego ciekawego tam niema :lol::?: ) Czekam na dalsze opinie :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość mkcaffe84

no i jest nawigacja- Mio Spirit 670. Bezpiecznie poprowadziła z Czewy do Nowego Sącza, po mieście też się super spisuje :) Tak ogólnie to polecam :) Dzięki za opinie i rady :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności