Skocz do zawartości

Zerwanie linki od otwierania klapy dym z pod klapy


Gość SopelTNW

Rekomendowane odpowiedzi

zaczne od tego iż kiedy chciałem dolać sobie płyn do spryskiwaczy przy otwieraniu klapy strzeliło coś w środku nagle ku mojemu zdumieniu zaczeło sie dymic z pod klapy prze około 5 min , i auto straciło prąd wiec dupa była bo ani odpalic ani klapy otworzyc . Wziołem na chol do znajomego i zaczelismy próbowac otworzyc klape brechami my odginali od przodu i okazało sie że to nie linka ale ta sprezyna co odmyka urwała się na końcu tam gdzie mocuje sie do linki więc musielismy ja brecha wyrwac i klapa sie otworzyła . Brak prądu spowodowany był tym że jak klapa sie nie otworzyła tylko lekko opadła i zetkneła sie z masa w akumulatorze i było zwarcie . Zabezpieczyłem akumulator od góry gumą i odpalilem na kable. klape zwiazalem sznurem i pojechalem do domu ze mialem 30 km to akumulator odzył na tyle że dzis odpalilem rano od kopa .

 

Moje pytanie gdzie i czy to możliwe dokupić tą spręzyne która otwiera klape .

 

Jutro musze sie tym zająć bo kazdy moze mi do silnika sie dobrac grrr . http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/bored.gif

 

ale mam pecha ostatnio http://forum.opel24.com/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie do tematu. mi mianowicie klapa otwiera ale nie otwiera sie tego normalnie jak powinno czyli jest wajcha kolo lewej nogi tylko musze ja zdjac i gdzies z 20cm ciagnac do siebie wtedy sie klapa maski otwiera.dla mnie to wyglada na zbyt rozciagnieta linke. juz mnie to drazni. zastanawialem sie nad wymiana calej linki albo jest jakis inny sposob

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to wyglada na zbyt rozciagnieta linke.

A dla mnie na brak oporu dla pancerza linki.

Pancerz powinien być unieruchomiony,zamontowany na stałe a tylko sama linka(drut) jest ruchliwa.Jeżeli któreś mocowanie pancerza czy to koło zamka czy wajchy(klamki) jest zerwane to zaczyna się problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po problemie :lol: kupiłem sobie sprezyne otwierajaca klape za 9,50 zł w salonie Opla , w sklepach nigdzie nie było :D . Załozyłem w 5 min :x i jest gitara .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności