Skocz do zawartości

Sprawdzenie Vectry B Techem , OP-COMem lub Opelscannerem


Gość Maoltpeas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Odrazu powiem ze nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale (wiec prosze modów żeby przenieśli do odpowiedniego )

 

Otóz mam pewien problem z vecrtą B , potrzebowałbym sprawdzienie Techem , OP-COMem lub Opelscanneremw w celu wykrycia i usunięcia błędów za przysłowiowe piwko

 

Dodam tylko że nie mam możliwości dojechania bo puki co autko niestety jest uziemione na warszawskiej pradze!

Jeżeli jakaś dobra dusza by się znalazła która by mogła podlecieć i sprawdzić bym był bardzo wdzięczny!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrazie czego moge dopiero jutro bo nie mam przy sobie żadnych dokumentów od auta!

Niestety auto nie jest moje tylko mojego taty (a on zabardzo z netem nie opcykany jest)

Moge tylko powiedzieć ze auto to vectra B silnik 1.6 16V ecotec rok auta 96

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Moge tylko powiedzieć ze auto to vectra B silnik 1.6 16V

To trzeba było od razu w profil sobie wpisać.A metodą hamulec-gaz+zapłon próbowałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze prawdę mówiąc to nie!

Ogólnie ostatnio pojawiły się kilka problemów! Mianowicie zaczeła mrygać kontrolka od imobilajzera do tego wskaznik temperatury podczas jazdy wskakuje na 100 stopni (wentylator sie nie załancza) a gdy sie go zgasi i odpali temperatura pokazuje na 80 stopni (dodam tylko że termostat był wymieniany) co do czujników nie wiem, a sam wentylator sie załancza

Co najlepsze doszedł dzisiaj problem z ładowianiem auta ponieważ siadł akumulator (alternator był wymieniany w sierpniu) pasek został sprawdzony!

Do tego z tego co pamietam to komputer był wymieniany ale to w 2009 roku

Dlatego zależało mi by sprawdzic pod kontem błedów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Dodam tylko że nie mam możliwości dojechania bo puki co autko niestety jest uziemione na warszawskiej pradze!

Jeżeli jakaś dobra dusza by się znalazła która by mogła podlecieć i sprawdzić bym był bardzo wdzięczny!

Niestety ale pogotowia nie mamy na forum jedynie co to jak byś miał kody usterek , ale piszesz o immo a to nie idzie uruchomić ( pewnie kręci a nie odpala) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale pogotowia nie mamy na forum jedynie co to jak byś miał kody usterek , ale piszesz o immo a to nie idzie uruchomić ( pewnie kręci a nie odpala) ?

Najdziwniejsze było to że odpalał normalnie ale czasem migała kontrolka od imbilajzera ale odpalał i dało rade jechać. a kontrolka gasła

Puki co akumulator jest pod prostownikiem i się ładuje!A dalsza jazda to troche strach przy skaczącej temperaturze i problemów z ładowaniem!Poza tym zapomniałem dodać ze auto niedawno zaczeło nierówno pracować!

 

Zadzwoń do mnie jutro około 9 - 10 rano, to może dam radę,

507589796

Ok dzieki serdeczne napewno zadzonie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności