Skocz do zawartości

Astra f 1.7 td duze spalanie , małe cisnienie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy mysle ze mi pomożecie. mam problem z astra f 1.7 td (silnik opla) zaczoł duzo mi palic gdzies w granicach 11l nie po miescie trasa

około 20 km spokojnie jadac i raz miałem problem z odpaleniem po nocy garaż ocieplany trzeba było długo kręcic asz załapie a jak zapalił

to cały garaż dymu. pojechałem sprawdzic cisnienie sprężania no wyszło tak na I 23 na 2-26 na ciepłym silniku po zrobieniu pruby olejowej wyszło 46 mechanik powiedział ze silnik do remontu ale duzo oleju mi nie bierze gdzie 3l na 10.000km pracuje równo mysle ze powiecie co robic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności