Skocz do zawartości

COBRA 19DX IV +HUSTLER IC-100


Gość jogi1982

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie to gdzie TTy je trzymales i o ktorej to zrobil ten j**ny ch** z rodu janosikow:/

ja tam zabieram sprzecik do domu... i w aucie jest czystka

noo chyba ze pokrowce sie komus spodobaja to trudno:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko stalo pod blokiem, z jednej strony blok, z drugiej ochrona hotelu Sybilla i nikt nic nie widzial... Szyba cala, zamki cale - chociaz tyle dobrego :D

Na szczescie mialem na wszystko faktury i numery seryjne, jak zlodzieja zlapia to mu dowala za przestepstwo bo kwota szkod przekracza 300zl....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzECHO :> ze co zrobi policja?:D nie liczylbym na to :>

oni to maja w d***, wola stac za drzewami i lapac kogos kto przekroczy troche predkosc:/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzECHO :> ze co zrobi policja?:D nie liczylbym na to :>

oni to maja w d***, wola stac za drzewami i lapac kogos kto przekroczy troche predkosc:/

Niestety masz racje, ale ten zlodziej wpadnie bo w tej chwili na Pulawach to jest plaga i go capna. Mam tylko nadzieje ze lapa mu uschnie a w pace ktos mu pupe przeswidruje... Nienawidze zlodziejstwa bo inaczej zostalem wychowany!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

co mogę powiedzieć na temat Cobry to tylko tyle zeby trzymać się od tego z daleka bo szkoda na nią i kasy a później i nerwów to radyjko to jest jeden wielki odbiornik szumów. jesli chcesz dobre i nie drogie to polecam Alana 199A

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Miałem TTI 880 + antena Hustler Ic-100 i odbiór był słaby http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/twisted.gif , włożyłem

wysłużoną Cobre 19 dx IV do tej samej anteny i już niechce nic innego... 8)

 

Jeździłem już wieloma samochodami z różnymi konfiguracjami anten i odbiorników CB

ale COBRA 19DX IV +HUSTLER IC-100 dla mnie jest najlepszym rozwiązaniem http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif

 

Pozdro dla tych co mają Cobrę http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/laugh.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeden ze znajomych śmiga aktualnie własnie z takim zestawem (cobra 19DX IV + hustler IC100) nie jest może zachwycony, ale tez specjalnie nie narzeka, a samo radio ma juz 2 lata. A inny znajomy, oczekując naprawde niewiele, kupił ostatnio w "super mega promocji" na Allegro nowa Cobre ULTRAIII + SUNKER 109 (zestrojony) i klapa totalna...... po kilku dniach uzytkowania i denerwowania sie, stwierdził, ze chyba jutro je wymontuje i da swojemu 5letniemu synowi jako zadawke, bo bardzo mu sie spodobało. Oba radia z tego co sie orietuje to wyglądaja chyba identycznie z tym ze jedno jest oznaczone jako Cobra19DX IV, a to nowe Cobra ULTRAIII, a róznica w nadawaniu i odbiorze ogromna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności