Skocz do zawartości

Po wymianie akumulatora RADIO w ogole nie reaguje.


Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie akumulatora na radio pokazal sie SAFE. Mam kody, wlaczylem zaplon trzymam AS i przekrecam potencjometr. Radio nie reaguje ciagle SAFE. Napiecie chyba dochodzi do radio bo po uruchomieniu zaplonu slychac syczene plyty CD w srodku. Wyglada na to ze klawiatura w ogole nie dziala. Czy ktos wie jak rozwiazac problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w ten sposób:

- włącz zapłon

- wyłącz radio za pomocą pokrętła

- naciśnij i przytrzymaj wciśnięty przycisk AS

- włącz radio i trzymaj wciśnięty przycisk AS do czasu usłyszenia potwierdzenia sygnałem dźwiękowym

- na wyświetlaczu powinien pojawić się napis CODE a po ok. 3 s pojawia się liczba dozwolonych prób wprowadzenia kodu, w twoim przypadku to chyba będzie ,,3 - - - -"

- wprowadzasz nr.kodu za pomocą przycisków pamięci stacji 1,2,3,4 odpowiednią ilość razy dla wpisania Twojego nr kodu, każdy przycisk odpowiada za jedną cyfrę kodu.

- jeżeli wpisałeś odpowiedni numer kodu potwierdzasz go przez naciśnięcie przycisku AS do usłyszenia sygnału dźwiękowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze robie tak jak jest napisane, radio jakby w ogole rpzestalo reagowac na to wciskam. Ile powinienem trzymac to AS? Poza ty mwlacznik/wylacznik radia jest w potencjometrze, jak nic nie dziala ciezko to wyczuc, ale chyba ostro w lewo to wylaczam w prawo wlaczam?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jescze jedno pytanie czy wlaczanie/wylaczanie radia cdr2005 jest tylko mozliwe poprzez potencjometr/pokretlo, czy po wymianie akumulatora moglo sie cos pozmieniac. Pytam bo z powyzszej instrukcji wynika iz przycisk AS powinienem trzymac przy wlaczonym zaplonie a wylaczonym radiu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trato, przeczytaj uważnie, napisałem że:

po 1) włącz zapłon

po 2) wyłącz radio za pomocą pokrętła

po 3) naciśnij i przytrzymaj wciśnięty przycisk AS

po 4) włącz radio i trzymaj wciśnięty przycisk AS do czasu usłyszenia potwierdzenia sygnałem dźwiękowym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki problem rozwiazalem, moze komus przyda sie rozwiazanie, ktore opisze:

 

Wsiadam do samochodu, wciskam AS wkladam klczyk do stacyjki i przekrecam (wlaczam zaplon, czyli az zapala sie kontrolki) nie silnik. Robi sie bippppp klawiszami 1,2,3,4 znajduje kod ktory mam na kartce i gra muzyka. Robie jescze raz to samo aby pozbyc sie na zawsze kodu.

 

Po prostu moje radio wlacza sie tylko z kluczyka (taka wersja zostala zaprogramowana taka wersje kupilem samochodu), a potencjometr IO tylka zcisza zglasnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności