Skocz do zawartości

Coś brzęczy z przodu z prawej strony


Rekomendowane odpowiedzi

Gość marglcia

Panowie proszę o pomoc... ;/ Dd kilku dni słyszę z przodu z prawej strony dziwny "brzęk" - coś jakbym przewoziła plik kluczy i uderzały o siebie...? Dźwięk ten słyszę przy każdej najechanej dziurze lub nawet studzience... o ile ten dźwięk przedtem był delikatny to dziś był dosyć głośny, na tyle, że się boję jutro jechać do pracy. Panowie proszę pomóżcie babie - co to może być i czy mogę jeszcze jutro zajechać do pracy (ok 30 km w obie strony) czy jechać prosto do mechanika? :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm powiem Ci tak, jeśli mamy na mysli to samo to miałem ten problem i ten dzwiek strasznie irytował... próbowałem sie go pozbyc ale nie dałem rady wiec wymyśliłem inny dość prymitywny sposób, ale działa :D

 

dzwiek u mnie dochodził tak jakby z prawego rogu pod samą szybą (siedzac na fotelu kierowcy)

 

jeśłi u Ciebie to to samo to moze odezwij sie na gg 6152386 (czesto na dostepnym mimo ze mnie nie ma ale na pewno odpisze)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem akurat z tym samym kłopotem, po sprawdzeniu tego na kanale okazało się że poszła sprężyna przedniego zawieszenia, u ciebie jest to samo na 100% :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marglcia

Możesz mi powiedzieć ile kosztowała Cie naprawa... ? Jeszcze zauważyłam, że ten dźwięk pojawia się po lekkim rozgrzaniu... jak przejadę z 10 km to wtedy głośno słychać. Dziś mam nadzieję, że mój mechanik będzie wolny i sprawdzimy tą sprężynę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem 2 sprężyny (powinno się wymieniać parami) 78 zł za sztukę. a dzisiaj dopiero oddaje do mechanika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marglcia

Byłam u mechanika - pękła prawa sprężyna... co ciekawe mechanik ponaciskał maskę i stwierdził, że mu się amortyzatory nie podobają i że trzeba wymienić - zadzwoniłam do innego warsztatu - chciałam się umówić na wymianę tych sprężyn + ewentualnie amortyzatory, kobieta stwierdziła - pytając w tle jakiegoś mechanika, że nie da się "na oko" stwierdzić czy amortyzatory są uszkodzone czy nie, że trzeba na stacji diagnostyki to sprawdzić. Poprzedni właściel mojej asterki powiedział, że sprawdzał je we wrześniu i że jak nie ma wycieków powinny być dobre. On jeździł ostrożnie - ja też staram się unikać dziur i wpadek... Proszę Was Panowie co o tym sądzicie? :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wróciłem od mechanika naprawa 240 zł + 156 zł sprężyny 2 sztuki które sam kupiłem.A jednak miałem racje że sprężyna padła u ciebie,amortyzatory tak jak powiedział ci drugi mechanik sprawdzisz tylko w stacji diagnostycznej ewentualnie po ich wyjęciu jak są wycieki, nie rozumiem tego mechanika co ci powiedział że amorki są padnięte i sprawdzał je jeszcze przy pękniętej sprężynie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności