Skocz do zawartości

Corsa C problem z radiem "display safe"


Gość jszandala

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jszandala

Witam

 

Mam problem z radyjkiem W Corsie C jest zablokowane i na wyswietlaczy pokazuje Dysplay safe, czli trzeba wklepac kod, chodzi oto ze te radyjko nie jest od mojego auta i nie mam kodu (radyjko jest oploskie model CD30) da sie cos z tym zrobic...nieodwiedzajac dealera:):P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jszandala

Radio BLaupunkt No 13 292 084 , GM003189848754 , nie mam do niego kodu i na wyswietlaczu caly czas display safe nawet nie mozna wpisac kodu....prosze o pomoc z gory dziekuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz kodu bo go nie było i nie będzie, Twoje radio nie jest zakodowane, tylko nie zalogowane w samochodzie. Jeśli zostało wcześniej wylogowane to można zalogować je ponownie korzystając z Tech-2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj, tego nie wiem.

 

Jak pójdzie daj znać.

 

Najprostszym rozwiązaniem jest przekładka radia razem z wyświetlaczem z tego samego auta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jszandala

w tym problem ze juz takie kupilem z autem ...spoko cos pokombinuje :hyhy::hyhy: nie moge usiedziec w spokoju jak mi cos nie gra he he he

 

 

Probowalem ale chyba wychodzi na to ze mam radio od astry to raz a dwa jak probowalem zdeaktywowac antykradziezowa opcje to po wklepaniu security code programowanie sie nie powiodlo:.a kod na 100 % dobry ....wiec chyba dam sobie z tym spokoj i zamontuje inne radio no chyba ze ktos ma jakies pomysly

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość SIG_MAN

Nie masz kodu bo go nie było i nie będzie, Twoje radio nie jest zakodowane, tylko nie zalogowane w samochodzie. Jeśli zostało wcześniej wylogowane to można zalogować je ponownie korzystając z Tech-2.

NIE PRAWDA !!!

 

Radia CC20, CD30, CD30MP3, CDC 40 OPERA, CD50 PHONE, CD60 NAVI, CD70 NAVI, CD80 NAVI, DVD90 NAVI oraz DVD100 NAVI

są zabezpieczane kodem. Jest to zabezpieczenie PRZECIWKRADZIERZOWE, które ustawia się w radiu (TECH2 lub OP-COM).

Po wpisaniu kodo radio łączy się z wyświetlaczem w parę. Kupione radio bez wyświetlacza (nawet z kodem) nie da się przypisać do nowego wyświetlacza. Dodatkowo zarówno radio jak i wyświetlacz są przypisane do auta ale akurat to przypisanie nie uniemzliwia zmiany auta.

 

Co do porady z rozlogowaniem to na allegro wpisz DISPLAY SAFE i się dowiesz co i jak / trafisz na mnie.

Ponieważ widzę, że nie macie tu wiedzy w tym temacie, zaraz zrobię 2 bardzo ważne porady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam oczywiście zbliżony problem. Mam w Merivie CD 30 MP3 - gra ale jest "Display Safe" na wyświetlaczu. Po zakupie dowiedziałem się, że wymieniany był panel. Po interwencji, sprzedawc podesłał mi ponoć wyświetlacz , który był oryginalnie w tym aucie (ponoć nie wyświetla wszystkich pixeli). Niestety nie posiadam żadnych kodów ani do radia, samochodu ani wyświelacza. Przymierzam się do powrotnej wymiany wyświetlacz, ale boję się, że podczas tej operacji zblokuję sobie radio. Pytanko czy moje obawy są uzasadnione?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymian panelu nie niesie za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Niestety oryginalny panel ma całkiem sporo "bad pixeli", ale radio da się ustawić.

Moje kolejne pytanie jest takie czy jak kupię gdzieś odkodowany panel to da się go dologować do radia? Jeżeli tak to co do tego jest potrzebne? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności