Skocz do zawartości

Blokowanie samochodu przy ruszaniu


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Wyszedl mi ostatnio problem dosyc powazny, przy ruszaniu chcac sie szybko zebrac ze skrzyzowania cos mnie lapie blokuje mi auto (prawa strona) niekiedy jest tak ze rusze auto traci moc i po 2m trzask i auto stoi... pomozcie mial ktos taki problem??? mialem robione 5 tys temu moze ten problem przy ruszaniu to cos ze sprzeglem?

(DODAM ZE WYCZUWALNY JEST ZAPACH SIARKI)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem robione 5 tys temu moze ten problem

Ale co miałeś robione ?

Zmień tytuł tematu bo * problem* nie jest odpowiednim tytułem.

 

dodano

I nie pisz z włączonym capsloskiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

cos mnie lapie blokuje mi auto (prawa strona)

Hamulce do sprawdzenia.Czasem ręczny (linka nie puszcza.

Zmień tytuł tematu bo * problem* nie jest odpowiednim tytułem

No i regulamin 3,1 :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem remont silnika i kompletne sprzęgło + rozrząd, komplet hamulcy. Ale ten "problem" to dla mnie naprawdę problem, który podniósł dziś na skrzyżowaniu mój puls do min 500, gdy nagle auto mi się zatrzymało!:-) A co do tematu postu to naprawdę jest problem nie wiem jak mam go określić inaczej niż problem ponieważ jest to problem bez konkretnej przyczyny nie wiem naprawdę co jest grane. Dla sprawdzenia, dziś wieczorem bylem na chwile pojeździć po parkingu osiedlowym. Ruszając z jedynki naprawdę ze każdym razem chcąc ruszyć szybciej auto mi gasło i ten zapach siarki :-)

Aha i czytałem "REGULAMIN FORUM MOTORYZACYJNEGO OPEL24" pkt 3.1 "3.1. Nie krzyczymy (nie piszemy dużymi literami)." zapamiętane i przepraszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masti2, zmieniłem tytuł tematu, poprawiłem pisownie oraz dodałem znaki interpunkcyjne w ostatnim poście. I proszę abyś tez używał takich znaków jak przecinek czy kropka. Przed naciśnięcie okienka Wyślij przeczytaj co i jak napisałeś.

 

Wracając do tematu, to sprawdź czy po dłuższej jeździe koła nie są gorące, co wskazywało by na blokujące się hamulce. A ten *zapach siarki* jak go nazywasz to zapewne czuć przypalone sprzęgło i ma to związek z dużym oporem przy ruszaniu np. spowodowany blokującymi się hamulcami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie pomyślałem o tym, a co pisowni to naprawde nigdy nie byłem z polskiego dobry zawsze miałem dopuszczające :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc musisz się trochę postarać pisząc na forum publicznym, bo tu Twoje wypowiedzi będzie czytać wiele osób, a nie tylko nauczyciel j.polskiego. :hyhy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać mogę iż problem występuje tylko na lpg, przy czym podczas jazdy na gazie wciskając pedał gazu do podłogi autem szarpie tak jakby gaz się kończył a zbiornik full.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamina85

Witam,pisałem o mojej Astrze,że wymieniłem łożysko miesiąc temu i w zeszłym tygodniu koło znowu gorące aż się kopciło. Jakie mogą być potencjalne przyczyny? Jak kolo ostygło jest ok ale jak długo? Pomóżcie bo nie mam już rady...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności