Skocz do zawartości

Jaki olej do klimy??


Rekomendowane odpowiedzi

Wymienić to znaczy którędy zlać stary

Rozkręć przewód ciśnieniowy powrotny przy kolumnie wspomagania i włóż końcówkę do jakiegoś pojemnika. Zapal silnik i wszytko ładnie zejdzie a kręcąc kierownicą w skrajne położenia wypluje wszystko.

Skręcasz przewód zalewasz nowym płynem i kręcisz w skrajne położenia przytrzymując na maksymalnym skręcie,powinno się wtedy odpowietrzyć.

jak przeczyścić z pozostałości instalacje??

Czy ja wiem czy trzeba to czymś płukać ;] Gdzieś czytałem że ktoś to ropą przelewał,ale czy jest sens eksperymentować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki-masz u mnie browara(a że jestem z Tychów to oczywiście TYSKIE ;] )

dodano

Tak w ogóle widzę że znasz się na autkach(dokładnie na asterkach-coś ty mechanik??)Jeżeli tak to miałbym pytanie z innej beczki bo mam też inny problem ale nie wiem bo którego koszyka na tym forum

mam to wrzucić-a dokładnie chodzi mi o dziwne dzwonienie w przednim zawieszeniu(jakby dzwoneczek mi dzwonił na niewielkich ale częstych wybojach,a najbardziej jak przejadę pare kilometrów-czyli jak się trochę rozgrzeje)czytałem na forum że może to być pęknięta sprężyna resora ale nie wiem co o tym myśleć.Jak masz jakąś wiedze na ten temat to napisz na PW (powiem więcej szczegółów kiedy zaczeło mi dzwonić i w jakich okolicznościach)żeby nie obciążać forum albo podam Ci gg albo skypa.Ale to na pw.Z góry dzieki ;]

scaliłem/daro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem mechanikiem.

Skoro masz pytanie z innej beczki to niestety musisz je zadać w odpowiednim dziale,w tym przypadku "ASTRA"Zawieszenie, układ kierowniczy, jezdny, hamulcowy a najlepiej podpiąć się z pytaniem pod podobny temat już istniejący.np

http://forum.opel24.com/skrzypi-przy-skrecaniu-i-stuka-na-nierownosciach-vt39080.htm?highlight

http://forum.opel24.com/cos-stuka-z-przodu-vt20583.htm?highlight

http://forum.opel24.com/dzwonienie-i-piski-w-przednim-kole-vt31628.htm?highlight

No i podstawowa sprawa.

Forum istnieje po to,aby rad udzielać na jego łamach tak aby inni też mogli z tego skorzystać a nie na PW czy gg. :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności