Skocz do zawartości

Co proponujecie aby dodało parę koni?


Gość czaja_opc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czaja_opc

Witam.

Posiadam Corsę C w wersji GSI w serii 125 KM co już zadowala ale jeszcze mało, w obecnym momencie mam zamontowany jedynie tłumik sportowy z kwasówki, oraz wycięty środkowy i wstawiona rura przelotowa. Może mi ktoś podpowie co zrobić aby przybyło mocy, myślałem nad filtrem stożkowy ale nie wiem na jaki się zdecydować, proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Bez całkowitej ingerencji w silnik to pewnie tylko wymiana wałków rozrządu coś pomoże by było odczuwalne.

A myślałeś o zmianie silnika czy turbince :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czaja_opc

powiem szczerze ze nie chce wielkiej kasy wkładać w auto bo za rok do sprzedania będzie a na jej miejsce będzie Corsa D tylko ze w wersji OPC przynajmiej taką będę chciał zakupić ale co będzie to zobaczymy. domyslam sie ze turbina albo nowy silnik to jest najlepsze wyjscie ale myślałem także o zmianie mapy w programie komputera co o tym myślisz?? tylko przy zmianie mapy tracimy na zywotności silnika no i kosztuje w granicach 1000 zł ( i brak auta na tydzień) tak jak sie orientowałem. oczywiscie po kazdym wgraniu programu następuje hamowanie auta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

Zmiany o których piszesz (oprócz programu) odbierają moc,

Ja na twoim miejscu zainwestowałbym w dolot dbilas dynamic- flowmaster + flowpipe, oraz końcowy tłumik dedyjkowany pod konkretne auto.

Zawsze jak ci się znudzi to odkręcasz i sprzedajesz :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czaja_opc

kolego ja nie mówie o 5 koniach, widziale co zrobili z golfa III doszlo 35 KM, więc wydaje mi się ze chyba warto w cos takiego zainwestować, tym bardziej ze program pisza specjalnie pod dany samochód a nie gotowy wklepują, ta akcja z golfem trwala okolo tygodnia ale efekt wyszedl piekny dodam tylko ze golf z silnikiem beznywnowym!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nic nie dociera

ale rob jak chcesz

1.to forum opla a nie golfa

2.programy robi sie pod konkretne auto (tak robi sie to profi)

a nie wgrywa gotowca

 

sama zmiana oprogramowania nie daje duzych przyrostow (chyba ze masz turbo)

to wiadomo nie od dzisiaj

chcesz mocy to zmieniasz sporo wiecej elementow

wydech

dolot

walki

wtedy zaczyna sie cos dziac

ale to juz sa koszta

 

tanio sie nie da

najtansze rozwiazania to swap silnika na mocniejszy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czaja_opc

no to widzę ze ty mnie nie rozumiesz, napisałem przykładowo ze coś takiego w golfie zrobili i że na śliniku bez turbiny tez można zrobić, tylko to kwestia czasu, co do programu to też mówiłem że jest pisany specjalnie pod samochód a nie wgrywany gotowy!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności