Skocz do zawartości

Radio CDR 500 na wyśw. 7 SAFE nic z tym nie moge zrobić


Gość Grzechu75

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu75

Witam jestem szczęśliwym ;p posiadaczem ASTRY 2,0 dth 2003 rok.

Mam taki problem przy ostatnich mrozach pad mi akumulator więc wyciągłem do domku pod prostownik i ładuje, po naładowaniu montaż autko ładnie odpaliło więc zabieram się do wpisania kodu do radyjka raz,dwa,trzy i nic :beer: a na wyświetlaczu już 7 SAFE, więc do domku sprawdziłem kod i okazało się że błędny wpisywałem no to jeszcze raz AS włanczam radyjko trzymam AS a tu nic sie nie dzieje :) jeszcze sie tak pomenczyłem kilka minut i zwątpiłem nie wiem co dalej robić prosze o pomoc :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja dotyczy radia cdr 500 należy postępować w sposób następujący:

- po włączeniu na wyświetlaczu powinien pojawić się napis SAFE

- włącz zapłon

- wyłącz radio za pomocą pokrętła

- naciśnij i przytrzymaj wciśnięty przycisk AS

- włącz radio i trzymaj wciśnięty przycisk AS do czasu usłyszenia potwierdzenia sygnałem dźwiękowym

- na wyświetlaczu powinien pojawić się napis CODE a po ok. 3 s pojawia się liczba dozwolonych prób wprowadzenia kodu, w twoim przypadku to chyba będzie ,,3 - - - -"

- wprowadzasz nr.kodu za pomocą przycisków pamięci stacji 1,2,3,4 odpowiednią ilość razy dla wpisania Twojego nr kodu, każdy przycisk odpowiada za jedną cyfrę kodu.

- jeżeli wpisałeś odpowiedni numer kodu potwierdzasz go przez naciśnięcie przycisku AS do usłyszenia sygnału dźwiękowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba będzie ,,3 - - - -"

dokładniej to 7 - - - - , aby to się wyświetliło to teraz trzeba poczekać 10 minut a po następnej błędnej próbie wpisania kodu już 20 minut a potem 40 itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu75

Panowie własnie tak robiłem, włanczam zapłon trzymam przycisk AS na wyswietlaczu pojawia sie 7 SAFE ale dalej sie nic nie dzieje nie ma sygnału dzwiekowego i nie wyskakuje nic na wyświetlaczu tylko cały czas 7 SAFE :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu75

Tak zapłon był włonczony, ale prubowałem też odłonczyć akumulator i to też nie pomogło, chyba że trzba go odpiąć na dłużej!?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze docisnąć radio bo może nie łączy. Zwróć uwagę czy włączając zapłon radio też się uruchamia, bo może ucieka plus po stacyjce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu75

Radio załancza się po przekręceniu stacyjki, po włonczeniu radia wyskakuje safe kiedy przycisne AS to wyskakuje 7 SAFE tak ze radio reaguje tak ze raczej działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze może w innym Oplu, tylko musisz poczekać około 10 minut zanim pojawi się możliwość wpisania kodu. Jeśli zaskoczy to powtórz operacje wpisywania kodu jeszcze raz i nie będziesz się w przyszłości martwił o kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności