Skocz do zawartości

Montaż foteli z Calibry w Corsie B


Gość gtszudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jako że fotele które miałem , były już w kiepskim stanie , postanowiłem wymienić fotele na te z Calibry , montaż jest dosyć prosty aczkolwiek pare zdjęć zawsze można pokazać :

 

1.to sa szyny [mocowania] z Calibry , nie pasują do Corsy więc je odkręcamy

Dołączona grafika

 

2.a to zaś szyny z Corsy , różnicę widać gołym okiem

Dołączona grafika

 

3.ważne , aby odkręcić najpierw plastik pod którym są schowane napinacze pasów. UWAGA NA NIE !! potrafią wystrzelić o czym przekonała się moja noga , dosyć boli od uderzenia takim napinaczem. 8)

Dołączona grafika

 

4.od spodu , (podwozia 8)) jest właśnie taka "nakrętka" która jest przyspawana do podłogi , lubi odpadać więc delikatnie się obchodźcie z odkręcaniem.

Dołączona grafika

 

5.a to jest gotowy efekt , w postaci wygodniejszej jazdy i lepszego wyczucia samochodu , w polaczeniu z inna kieronica , niz te co sa w Corsie , mozna ladnie poszalec , juz nawet z 1.4 ;(

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość maniek02

witam czy na szerokośc wszystko jest oki??? jest oki z miejscem :wink: zastanawiam sie włąsnie tez nad włozeniem foteli z calibry :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość challenger

z vectry A ewentualnie kadetta E po liftingu (po 89 roku), możliwe że jeszcze gdzieś montowali ale chyba tylko w tych 2 modelach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności