Skocz do zawartości

Jakie siedzienia do COMBO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na początek chciałem wszystkich powitać gdyż jestem nowy na forum!

Mam takie pytanie:

Jakie siedzenia będą pasowały do COMBO 1.7 Dti z 2002/2003 r. dostawczy ? Dostałem "w spadku" strasznie ściuchane COMBO służbowe i siedzenia nie nadają się prawie do użytku....

Zastanawiam się nad siedzeniami od nowszego COMBO np. 5 osobowego? A czy pasowały by np. od CORSy albo od Vectry B? zawsze to powinien być większy komfort jazdy i lepsza możliwość regulacji?

Z góry dzięki wszystkim za pomocne rady!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymi870

Combo to zasadniczo corsa , więc powinny pasować od corsy C na pewno, daj jakieś foty szyn to zobaczymy czy od Viki

B podejdą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie kupuj bez sprawdzenia od Corsy C.

Moim zdaniem w Combo siedzi sięwyraźnie wyżej niz w Corsie. Nie mam pewnosci, czy powodem są siedzenia, ale bez sprawdzenia nie kupuj siedzeń, bo mozesz wtopić kasę.

A Combo ma nie wszystkie części takie same jak Corsa C więc nie możesz automatycznie brać gratów od Corsy (w szczególności elementy zawieszenia są inne, a nawet w różnych wersjach Combo z różną ładownością np. średnica stabilizatora jest inna więc i gumki inne).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Combo siedzi się tak samo jak w Corsie... bo siedzenia są identyczne... i na pewno pasują.

dokładnie siedzenia w combo i corsie sa identyczne i niczym sie nie różnią... od vectry fotele nie pasują do combolota...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

rownież jestem nowy i chciałbym powitać wszystkich forumowiczów!

 

Mam taki sam problem. Mam Combo w wersji Arizona z 2008r. 145000, siedzenie kierowcy nie jest "wytyrane", a jednak jest piekielnie niewygodne (choć mam fotel z regulacją wysokości).

 

Probowalem bardzo wielu kobinacji ustawień (łącznie ze skrajnymi ustawieniami wysokości fotela). Zawsze mam wrażenie, że część krzyżowa i dolna lędźwiowa są nienależycie podparte,ze to jest duże zgrubienie w okolicy części ogonowej kręgosłupa.

 

Dodam, że Lanosem robiłem trasy po 1000km i nie mialem takiego problemu, jak w Combo po przejechaniu 100km.

 

Może ktoś wie, z jakiego auta można by wsadzić wygodne fotele, nie wliczajac Corsy i Combo (np. z Passata?). Moze ktos cos takiego zrobił? Generalnie niewiele na tem temat jest na necie.

 

Dziekuję i pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Wiem, ze należy mi się "Złota łopata", ale mam pytanie odnośnie ww. foteli. Skoro fotele od Vectry B fizycznie pasują do Combo C, to co z wiązką od poduszek (chodzi mi czy nie będzie wywalać błędu napinacza)? Pomijam już że fajnie by było przy okazji podpiąć podgrzewanie takiego siedziska, ale nawet jeszcze nie patrzyłem czy mam wiązkę w moim golasie. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pod gniazdem zapalniczki masz 2 wtyczki, to instalacja podgrzewania foteli powinna być pociągnięta. Tak samo jak miejsce na przekaźnik i bezpiecznik. Nie wiem, czy mocowania będą pasować (raczej bez przeróbki się nie obejdzie), ale napinacz możesz po prostu przełożyć ze starego fotela razem z całą kostką fotela. Jeśli jest poduszka boczna, to do nowego fotela jej nie włożysz - to oznacza, że potrzebne będzie jej wylogowanie.

Przy okazji zwróć uwagę na wymiary fotela - może tunel środkowy trochę przeszkadzać.

Najszybciej dopasujesz fotele z merivy.

Edytowane przez Mixmich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności