Skocz do zawartości

kontrolka zapalonych swiatel mijania


Rekomendowane odpowiedzi

heh jak widzisz jedni mają inni nie mają. podejrzewam, że zależne od wersji wyposażenia.

Macie ksenony skrętne? Ja mam i kontrolka też jest :)

kontrolka dodaje 10koni więcej :) hehe

pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kontrolka świateł mijania

 

w/g mnie ten symbol jest od świateł postojowych (ewentualnie dziennych)... mijania powinny wyglądać tak - lampa a z niej wiązka światła skierowana w dół ... jak na przełączniku ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych autach tak było , VC jest inaczej,kontrolka jeśli występuje to oznacza zapalenie świateł postojowych ,świateł mijania ,tylnych świateł,tablicy rejestracyjnej.Jest jedna i ta sama.Przy włącznikach gdzie jest pozycja ,,auto,, i kontrolka występuje po zapaleniu silnika dokładnie świeci się ten sam symbol .W VC jest to właśnie tak rozwiązane,że symbol świateł jeden i ten sam ,w innych wskaznikach kontrolki brak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość invict

Panowie, ja posiadam Signum z 2007 roku, kontrolki zapalonych swiatel mijania brak, do swiatel drogowych jest. Wczoraj odkrylem jeszcze inny mankament, mam kontrolke do swiatel przeciwmgielnych tylnych, a do przednich jej brak. Co Wy na to ? Czy brak kontrolki do swiatel mijania to jakis blad? Co z przeciwmgielnymi przednimi ? Ponadto, ostatnio wreszcie mialem okazje zobaczyc na czym polega wypalanie filtra czastek stalych, w instrukcji czytalem, ze pojawi mi sie kontrolka, koledzy tutaj na forum pisali, ze wtedy spalanie mocno skacze w gore, wczoraj na tracie tak skoczylo, wiec przez jakis czas jechalem na wyzszych obrotach (ok10km) i spalanie wrocilo do normy, czyli wypalanie filtra sie zakonczylo, ale czy mozliwe by moje Signum nie mialo kontrolki signalizujacej wypalanie filtra ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

ale czy mozliwe by moje Signum nie mialo kontrolki signalizujacej wypalanie filtra ?

U mnie też niby w instrukcji pisze o tej kontrolce a nie zapala się (nawet jak filtr się zapchał) ale to ponoć tak było w pierwszych modelach z filtrami, natomiast co do twojego Signum to może być tak jak opisywali to w mazdach że po kilkukrotnym przerwaniu procesu wypalania kontrolka się pojawia o wypaleniu filtra jak filtr się już zapycha na amen i trzeba podjechać do ASO celem jego oczyszczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość silvo44

z przeciwmgielnymi przednimi ?

 

... a wrzuć fotkę włącznika - na nim może jest podświetlenie ... w/g przepisów musi być - zielona ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość invict

Na wlaczniku tez nic nie ma, jesli chodzi Ci o pokretlo. Jest to dla mnie sprawa dosyc dziwna, kontrolka swiatel drogowych jest, mijania nie ma, przeciwmgielnych przednich nie ma, przeciw mgielnych tylnych jest. Moze zarowki przepalone w zegarach? Watpie jednak zeby jedna zarowka odpowiadala za jedna kontrolke...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności