Skocz do zawartości

Instalacja Koltec typ Vg 392


Gość Maciej04

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciej04

Witam posiadam Opla Vectrę 1,8 16v która posiada holenderską instalacje Koltec typ Vg 392 i mam taki problem: nie kiedy jak jadę i zaczynam zwalniać z noga na sprzęgle to gaśnie ;/ np jadę 130km/h i zaczynam schodzić do 70 i gaśnie. Innym razem wszytko ok albo jadę hamuje na światłach i gaśnie, albo jak czuję ze już zaraz zgaśnie to w ostatniej chwili skaczą obroty do góry i nie gaśnie. Co to może być każdy gazownik każe mi wymienić cala instalacje, ale ja tego nie zrobię bo nie mam pieniędzy. Na pewno nie trzeba wymienić całej instalacji tylko każdy chce iść na łatwiznę, proszę o pomoc.

poprawiłem pisownie i zmieniłem tytuł / Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor Koltec Vg 392, a reszta?

Fotki jakieś można tu zapodać.

Tak "od ręki" może ten gość Ci coś podpowie -

http://www.swistak.pl/a12265400,KOLTEC-VG392-Necam-Mega-zestaw-naprawczy-reduktora.html

bo pisze -

zajmuję się serwisowaniem KOLTECów i wiem o nich prawie wszystko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedomagania wskazują na zużycie membran reduktora. Gaśnięcie przy dużych zmianach prędkości obrotowej to jeden z najbardziej typowych objawów. Czy dodatkowo po zgaśnięciu, trzeba pokręcić dłużej rozrusznikiem, by auto zapaliło? Jeżeli tak to jest 99% pewności, ze parownik jest do regeneracji. Komplet naprawczy reduktora kosztuje 85 zł. W razie dalszych pytań proszę o tel. 78 337 57 07. Instrukcję regeneracji ściągniesz ze strony: www.koltec.implesite.pl Pozdrawiam:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest problem przy odpaleniu jak by był zalany i czy trudno to samemu wymienić? gdyż bylem u kilku gazowników i każdy kazał mi kupić nowy parownik który kosztuje okolo 1000zl;/ i mam takie pytani bo gdzieś czytałem ze holederski parownik mozna zastapic polskim czy to prawda? i moze ktos zna kogos kolo warszawy kto by mogl zregenerowac moj parownik ja mieszkam w Otwocku i ja nigdy nie mialem do czynienia z gazem i nie wiem czy dam rade zregenerowac i kulku gazownikow mi mowilo ze parownik nie da sie zregenerowac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet naprawczy:

http://allegro.pl/koltec-vg392-kpl-napr-reduktor-rozdzielacz-filtr-i1519731071.html

http://allegro.pl/necam-koltec-vg392-komplet-naprawczy-reduktora-i1519731697.html

Zadzwoń lub napisz do gościa bo zajmuje się też wysyłkową regeneracją kolteców.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Wymieniłem parownik i wężyk od ciśnienia i dalej gaśnie;/

Napisz, jaki parownik założyłeś? jakie ustawiłeś ciśnienie? Czy w dalszym ciągu po zgaśnięciu na LPG trzeba dłużej kręcić rozrusznikiem?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności