Skocz do zawartości

Lublin - sklep z CB


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jak w temacie, macie może namiar na takowy sklep, gdzie doradzą, nie drogi sprzęt mają, zestroją od razu??

Dzięki

pp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W centrum motoryzacyjnym na Spoldzielczosci pracy jest dosc dobry sklep, jak rozawioalem tam z gosciem to sporo wiedzial w temace CB maja duzy wybor radyjko np. Uniden 520 drozszy niz na allegro o jakies 50-60zl antenki moze troche drozsze ale nie duzo. President( nie pamietam modelu) ten 180cm kosztowal jakies 210-220zl na magnesie, serwis swoj tam gdzie stroja maja gzies pod miastem.

W centrum nie pamietam ktory numer stoiska ale z CB tam nie ma duzo, jak sie wchodzi od Olimpu to bedzie pierwsza lub druga alejka w lewo, maja tam tez alufelgi oleje, haki do aut wisza na science, na ladzxie stoi podlaczony Alan 78+. Ja bym sie tam orientowal :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Celuję w coś takiego:

http://www.allegro.pl/item91147439_cb_radio_intek_m_490_plus_faktura_gwarancja.html

a antenka to LEMM AT z serii 1000 na uchwycie do klapy bagażnika. Dlatego może być długa a to wiadomo, że przedkłada sie na lepsze parametry nadawania/odbioru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

^^^^

Ponoc slyszalem ze Intek bardzo dobre radyjka robi :)

A co do antenki to ja tez chcialem na klape tylko i wylacznie! Ale kumpel mi powiedzial i pokazal ze mial w stre Viki na klapiez uchwytem lemm 1200 i jak sie spojrzy wzdluz klapy to widac minimalne wygiecie klapy! I jak bede bral antenke jakas to kupie Presidenta 185cm na 18cm magnesiei tez bedzie git a klapy nie powygina :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie i tak klapa wygieta, bo poprzedni właściciel - Niemiec - używał CB i trochę uszkodzen po nim zostało. A to tunel podziurawiony po montażu radyjka, a to klapa pofalowana własnie po antenie i dlatego w to miejsce chcę znów antenkę dać, nie będzie się tak w oczy rzucać ta pogięta klapa.

pp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

^^^^

A no to git, bylem w tym serwisie o ktorym pisalem bo montowali mi tam haka do Vectry.

Gadalem z ludzmi stamtad o radyjkach i wogole w temaci CB i moge powiedziec ze raczeu znaja sie na rzeczy i warto do nich pojechac :wesoly: jak juz dokupie radyjo do anteny to pojade do nich stroic :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous

Witam.

 

Macie namiary na dobre (aktualne) sklepy z akcesoriami do CB w Lublinie? Potrzebuje zakupic tylko antenke i kabelek, poniewaz radyjko juz posiadam wraz z galka i glosnikiem - onwe 2 - stare ale jare :D

 

Z gory dzieki za wszelkie adresy :mrgreen:

 

 

//proszę pisać tematy bez użycia capslocka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności