Skocz do zawartości

Domykanie Szyb z Kluczyka


Gość max-ell

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim pojawią się kolejne pytania w stylu jak zrobić tutaj macie dokładny opis ze zdjęciami. Dotyczy Vectry, ale w Astrze G działa na pewno, wiem, bo u siebie kiedyś robiłem. Działa z kluczyka i pilota od alarmu.

Trzeba tylko pamiętać, że przeróbka jest możliwa tylko w wersji Comfort, czyli takiej gdzie po włożeniu kluczyka w zamek i przekręceniu szyby się zamykają.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poprawiłem odnośnik na bardziej widoczny / Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No to jak jest w końcu z tym domykaniem bo pierwszy sposób jest prostszy,tylko pytanie czy nic sie nie spali :niepewny:

Ktoś to sprawdzał w asi G???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci się nie stanie, spokojnie możesz łączyć, nie zauważyłem jakiegoś nadmiernego zużycia akumulatora a mam i klimę i elektrykę, radio i CB, podłączoną nawigację i DVD i nic się nie dzieje.

Ale faktem jest, że akumulator mam 75A.

Spokojnie rób, ta cała ściema o zużyciu aku to... ściema :) wszystkich tych co to 'wymyślili' specjalne układy scalone:)

Edytowane przez max-ell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podłączyłem i...kupa.Nie działa :klutnia:

Mam wersję COMFORT,niestety nie mogę sprawdzić czy działa domykanie z kluczyka bo kluczyk nie chodzi,chyba była wymieniana klamka.

Edytowane przez dikeys

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Astrę 7 lat. Przez ten czas użyłem może raz albo dwa domykanie szyb. Zastanów się, czy rzeczywiście potrzebujesz tego dodatku. Czy może ci się nudzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podłączyłem i...kupa.Nie działa :klutnia:

Mam wersję COMFORT,niestety nie mogę sprawdzić czy działa domykanie z kluczyka bo kluczyk nie chodzi,chyba była wymieniana klamka.

Ale kluczyk nie chodzi w sensie, że nie możesz go przekręcić czy w jakimś innym.

Mam Astrę 7 lat. Przez ten czas użyłem może raz albo dwa domykanie szyb. Zastanów się, czy rzeczywiście potrzebujesz tego dodatku. Czy może ci się nudzi.

Bo to wiesz, jest tak jak z używaniem samochodu, jeden jeździ codziennie inny tylko w niedziele.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności