Skocz do zawartości

szyba drzwi kierowcy


Gość dj adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dj adi

witam ,moje pytanie dotyczy zawieszania sie szyby elektrycznej w drzwiach kierowcy zdejmowanie tapicerki wyjecie i włożenie wtyczki zawsze pomaga,ale jest męczace no i zaczepy sie wyrabiają,czy zamontowanie czterostykowego przełącznika nie byłoby lepszym rozwiazaniem,bo jak sie wydaje wyjęcie wtyczki to nic innego jak całkowite pozbawienie napiecia na moduł szyby,wiec wydaje sie że taki mikrowyłącznik byłby poprostu wygodniejszy co o tym sądzicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,moje pytanie dotyczy zawieszania sie szyby elektrycznej w drzwiach kierowcy zdejmowanie tapicerki wyjecie i włożenie wtyczki zawsze pomaga,ale jest męczace no i zaczepy sie wyrabiają,czy zamontowanie czterostykowego przełącznika nie byłoby lepszym rozwiazaniem,bo jak sie wydaje wyjęcie wtyczki to nic innego jak całkowite pozbawienie napiecia na moduł szyby,wiec wydaje sie że taki mikrowyłącznik byłby poprostu wygodniejszy co o tym sądzicie?

Nie łatwiej wyjąć bezpiecznik od szyb??

Ewentualnie rozpinać wtyczkę doprowadzającą wszystkie przewody do drzwi (tą przy zawiasach)??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dj adi

witam jesli chodzi o temat szyba drzwi to jest tak:

kolego ILKU bezpiecznik albo wiązka spoko też działa,ale przełącznik jest(będzie)w tapicerce w/w drzwi wiec myslę że będzie wygodniej i tyle.

kolego NOCNY DUCHU jeśli chodzi o objawy to rzecz ma sie następująco : podczas opuszczania raz na jakis czas po zatrzymaniu,obojętnie w jakim miejscu staje i nie można już jej ruszyc ,pomagają metody ilka no i moja ale generalnie wszystkie polegają na odcieciu zasilania na module szyby wiec wymysliłem sobie ten mikrowyłącznik,nadmienię że jestem z zawodu elektomonterem i mam do czynienia z różnymi przekaznikami i w skrajnych przypadkach (mam na mysłi sklejanie sie styków )zanik napięcia zawsze pomaga wiec stąd ten pomysł

pozdrawiam DJ ADI

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dj adi

może i tak ale puki działa pomoge sobie przełącznikiem bo wydawanie kasy na zapas nie jest w moim stylu

dzieki za podjecie tematu pozdro adi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szuwar

A jak myślisz dj adi gdzie jest ten przekaźnik? U mnie są dokładnie te same objawy i mam ochotę się za to zabrać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dj adi

witaj szuwar przekaznik na99% jest w samym module przy silniczku podnoszenia szyby w drzwiach,wnioskuje to po tym ze jak odlaczysz wtyczke po chwili wyraznie slychac takie "cykniecie"jakby wlasnie puscil styk i po tym jak wlozysz wtyczke spowrotem wszystko działa a przed owym "cyknieciem"nie dziala tak to szuwar wyglada u mnie jak zabuduje u mnie ten przełacznik wrzuce fotke gdzie go umiejscowiłem pozdrawiam adi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szuwar

Dzięki dj adi

A ja już parę razy miałem ten silniczek w rękach :confused: ale niestety elektronika jest mądrzejsza ode mnie.

Spróbuję dostać się do tego przekaźnika i wybadać.

Oczywiście zrobię parę fotek to może się komuś przyda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności