Skocz do zawartości

Lekkie Szarpanie


Gość jaroslaw76

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaroslaw76

witam

Mam pytanie.otoz kupilem opla astre 1.6 8 v 1999 r i mam taki problem.mianowicie jak zaczynam jazde samochodem to na zimnym silniku wszystko jest ok natomiast jak sie troche nagrzeje to na drugim biegu jak wciskam pedal gazu lekko szarpie jakby sie dusil lub brakowalo mu mocy.nie jest to nic wielkiego ale bardxzo denerwujace i mam wrazenie jaby lekko tracil moc.

czy ktos wie co to moze byc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość jaroslaw76

Witam po raz kolejny

w koncu pojechalem do mechanika podpialem auto pod skaner i pokazalo mi nastepujace bledy:

P1640 Quad drive Module

P0325 Knock Signal Circut

P0607 Knock Module

P0200 Fuel indecdtor voltage low

P1405 Linea exhaust gas recirculation EGR

absolute pressure sensor voltage low

Facet powiedzial zeby na noc wyjac egr wlozyc do ropy wyczyscic i powinno dzialac ,bo moze jedna mala usterka powodowac kilka innych i dlatego mam tyle bledow.

Czy ktos mial taki przypadek i czy pomoglo

prosze o jakas odpowiedz nie tylko o czytane tego co tu piszemy

pozdrawiam i dziekuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaroslaw76

dzieki wszystkim przegladajacym moj post,ale mam prosbe,nie piszcie tyle bo naprawde nie mam czasu czytac tego wszystkiego...jakas paranoja ludzie pisza bo potrzebuja pomocy a nawet nikomu sie nie chce aby cokolwiek napisac..zenada ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.tutaj nie ma dyzurnych mechanikow

2.nie kazdy zna angielski albo ma czas szukania tlumaczen

sam mogles zapodac odpowiednie znaczenia kodow bledow po polsku

3.o szarpaniu i wiekszosci z tych bledow sa tematy na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaroslaw76

to to i ja wiem,wystarczy powiedziec lub napisac cokolwiek,ale kazdemu trudno ruszyc 4 litery..i nie kazdy jest mechanikiem specem jak ty i nie kazdy musi wiedziec o samochodach wszystko...

z tymi kodami bledow juz sobie poradzilem,poniewaz odkrecilem egr wyczyscilem wszystko i po zalozeniu dziala auto tak jak powinno,

natomisat mam wrazenie ze auto nie ma do konca swojej mocy,brak mu tego typowego pszyspieszenia gdy wcisakm pedal gazu,zbiera sie ale wolniej ...czy te astry tak maja czy cos jeszcz moze miec wplyw na to...

jesli ktos moze na to odpowiedziec to ok

a ta uwaga byla ode mnie ...ze wiecej jest czytajacych niz tych co naprawde moga pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaroslaw76

Dzieki za podpowiedz,wszystko dziala znowu tak jak powinno

Ale mam ostatnie pytanie...jak zapale samochod i czy jade czy stoje ,na kazdym biegu slychac dziwny gwizd..jest to dosc glosne i dosc denerwujace...jest to dziwny rodzaj gwizdzenia

czy ktos wie co to moze byc???

dziekuje za kazda podpowiedz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności