Skocz do zawartości

Monitor bez gps - pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Slabo sie cyba zrozumielismy wiec to wytlumacze. Wylaczajac ta opcje ktora mi podales przy zaplonie nie bedzie mi gralo radio a co za tym idzie nie bedzie wsywietlania chwilowego spalania i zasiegu km jednak bede mogl wlaczyc radio recznie i wtedy bedzie gralo i bedzie wystwietlalo spalanie chwilowe i zasieg. A mi poprostu chodzi o to zeby radio gralo bez wzgledu na to czy sie wlaczy przy zaplonie czy wlacze je recznie, ale zeby w ogole nie pokazywalo spalania chwilowego i zasiegu tylko np spalanie srednie albo w ogole nic, da sie tak ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to abyś włączył a nie wyłączył tę opcję żeby właśnie było jak piszesz, żebyś miał radio zawsze włączone. Co do spalania to musiał byś chyba zdeaktywować komputer BC techem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Temat juz dawno wygasl ale drazni mnie to do dnia dzisiejszego. Nie moge skupic sie na jezdzie jak caly czas wystawietla mi sie spalanie chwilowe. Czy da sie cos na to poradzic samemu? Oczywicie chce zeby funkcja BC byla aktywna, pokazywala spalanie srednie, ale dopiero gdy sobie wejde w zakladke i to sam zobacze. Nie chce zeby spalanie chwiloe bylo widoczne na ekranie glownym monitora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat juz dawno wygasl ale drazni mnie to do dnia dzisiejszego. Nie moge skupic sie na jezdzie jak caly czas wystawietla mi sie spalanie chwilowe. Czy da sie cos na to poradzic samemu? Oczywicie chce zeby funkcja BC byla aktywna, pokazywala spalanie srednie, ale dopiero gdy sobie wejde w zakladke i to sam zobacze. Nie chce zeby spalanie chwiloe bylo widoczne na ekranie glownym monitora.

 

Witam,

czy to wygląda u Ciebie jak na pierwszym zdjęciu ?

 

 

 

a chciałbyś aby było jak na drugim ?

 

 

 

Na stronach 112 - 115 instrukcji Signum Vauxhall którą Ci przesłałem jest informacja o tym co i jak włączać żebyś miał tak jak chcesz ustawione.

 

W skrócie tak jak ja to rozumiem to naciskasz na przycisk BC a następnie strzałką w prawo lub lewo zmieniasz rodzaj wyświetlanej wiadomości.

 

Mam nadzieję, że pomogłem.

Edytowane przez radmax

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadłem, ale znalazłem tu na forum kolegę Rafał_79

http://forum.opel24.com/user/20683-Rafal-79/

 

który ma Astrę z takim wyświetlaczem jak Ty. Spróbuj z nim pogadać.

 

A tu ostatni temat o tym wyświetlaczu

 

http://forum.opel24.com/topic/2770-astra-3-17-cdti-no-function-po-nacisnieciu-BC/

Edytowane przez radmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności