Skocz do zawartości

Reaktywować kanał #9


Gość Anonymous

CZY JESTEŚ ZA WSKRZESZENIEM KANAŁU 9  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CZY JESTE? ZA WSKRZESZENIEM KANA?U 9

    • TAK
      2
    • NIE
    • NIE WIEM


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo z komórkami bywa różnie, a to brak zasięgu, a to znów bateria się rozładowała, a są przypadki, że pomoc w jakiś sposób wezwać trzeba.

Mając na uwadze fakt, że CB RADIO w naszym kraju w ostatnich czasach przeżywa swoisty renesans byłbym całkowicie za tym aby #9 przywrócić jej pierwotne przeznaczenie.

Aby przestała być kanałem na którym słychać tylko ruskich kierowców i listy przebojów disco polo, a znów zaczeła być kanałem ratunkowym.

Obecnie niewiele jest już miejsc w Polsce gdzie odpowiednie służby ratunkowe pozostają na nasłuchu DZIEWIĄTKI i na zawołanie "RATUNEK" się odezwą, tak więc piszcie jeśli jesteście tego samego zdania, a może uda się wspolnymi siłami coś wymyśleć.

 

Przywróćmy #DZIEWIĄTCE jej ratunkowe przeznaczenie. :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam to co wiem chłopaki czyli NASZA EKIPA STACJI BAZOWYCH W ZIELONEJ GÓRZE starają sie Przywrócić w Zielonej Górze i okolicach kanał 9-ty mam nadzieje ze im to wypali żeby nasze służby policja straż pożarna i pogotowie było na odsłuchu kanału 9go.pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem to my niedlugo w osobowkach bedziemy mieli zakaz uzywania CB radia, bo ten sprzet od poczatku byl tylko dla zawodowych kierowcow i tak ma znow byc, ze samochody pow. 3,5tony bedą mogly miec antenki. Ale czy to prawda to nie jestem pewny (POWTORZYŁEM TYLKO TO CO SŁYSZALEM)

 

Póki co zwracaj uwagę na interpunkcję... Poprawiłam ort/Tajga75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem to my niedlugo w osobowkach bedziemy mieli zakaz uzywania CB radia, bo ten sprzet od poczatku byl tylko dla zawodowych kierowcow i tak ma znow byc, ze samochody pow. 3,5tony bedą mogly miec antenki. Ale czy to prawda to nie jestem pewny (POWTORZYŁEM TYLKO TO CO SŁYSZALEM)

 

Póki co zwracaj uwagę na interpunkcję... Poprawiłam ort/Tajga75

na szczęscie to plotka :wink: chyba ze Polska zmieni prawo w calej Uni":)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się kanał #9 powinien być przywrócony, ale tam gdzie go nie ma w moim regionie na 99% służby ratunkowe są na nasłuchu

 

jeśli chodzi o CB radio i jego prawo, to uważam że powinno być troszkę ukrócone , np, wprowadzić opłatę roczna i rejestr tak jak było wcześniej - na pewno spotkaliście się z jakimiś wariatami którzy nadają bzdury , zagłuszają na #19 lub #21, takiego jazgotu i chamstwa nie da sie wytrzymać , a pojawia sie co 20- 30 minut i namierzenie takiego człowieka jest trudne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się kanał #9 powinien być przywrócony, ale tam gdzie go nie ma w moim regionie na 99% służby ratunkowe są na nasłuchu

 

jeśli chodzi o CB radio i jego prawo, to uważam że powinno być troszkę ukrócone , np, wprowadzić opłatę roczna i rejestr tak jak było wcześniej - na pewno spotkaliście się z jakimiś wariatami którzy nadają bzdury , zagłuszają na #19 lub #21, takiego jazgotu i chamstwa nie da sie wytrzymać , a pojawia sie co 20- 30 minut i namierzenie takiego człowieka jest trudne

najczestsza głupota to pysia, pysia. A co do namierzenia to zwykły kierowca moze tylko wypatrywac takiego co takie bzdury gada.

W piątek bede w Starachowicach to az sprawdze czy jest jakaś słuzba na nasłuchu w twoim rejonie:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo pysi w Warszawie nagminne: jest jeszcze gorszy debil co beka ale ten kolo ma stacjonarne CB z wielką mocą w wawie go słychac aż do Płońska czyli 60km wnioskując ma antenke na bloku + dopałe min 100w zwykłe CB z dipolem leci na około 30km a tego debila było słychać za Płońskiem z taką samą mocą co w wawie

(napewno nie jechał za mną bo 4 razy już gfo słyszałem w tym miesiącu to już za duży przypadek) w końcu jakiś kolo mu powiedział ze Sw Krzysztof już nim sie zajmie :wink:

 

jesli chodzi o opłate to kiedys była par sie tym zajmował ale niestety zlikwidowali ta jednostkę teraz już nikt nie kontrloluje kanałow a szkoda powinni wprowadzic tą opłatę nawet 50zł rocznie ale w zamian powinni przywrócic 9 w całym kraju i eliminować taich debil ale chyba to jest nierealne w tym kraju (sama policja zakłoca 19kanał oczywiście nielegalnie )

 

[ Dodano: Czw Lis 29, 2007 10:54 ]

jest jeszcze w tym kraju czestotliwosc 2m na ktora trzeba miec uprawnienia (zdac egzamin uiscic opłate roczna) dostajesz swoj nick i tam jest dyscypilna no i eleminuja takich debili :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na durni radiowych jest sposób : ignorancja ... komu by sie chciało robic dziadostwo jak nikt na to nie zareaguje , a jak którys sie wk*wi to tylko sie kretyn cieszy i jeszcze wiecej syfu robi ... olewac dziadów :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

to fekt ze kanał 9 powinien dzialac ale bedzie trudno go wskrzesic

jest problem z prawidlowym dzialaniem numeru 112 a co dopiero mowic o 9

 

a co do idiotow typu "pysia pysia" to powinno sie eliminowac

w Łodzi chlopaki zlapali jednego zrobili maly tuning auta i radia i na troche sie uspokoilo ale za jakis czas znalazl sie nastepny pajac co "pysiuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności