Skocz do zawartości

Nie mam autka z kluczykiem


Gość Pientaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pientaszek

Witam szanownych forumowiczów. Nie mam kontrolki autka z kluczykiem nie świeci w ogóle. Moja pierwsza Zocha ja miała w drugiej nie świeci czy to jest normalne Zofia jest z 2000r. Może ktoś wie czy wyszły egzemplarze bez tej kontrolki. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pientaszek

Kontrolka jest i nie jest to kwestia spalonej żarówki bo miałem okazje przełożyć cały licznik z innej zochy i też nie działa. Problem polega na tym ze Zocha czasami ma humory i raz na jakiś czas nie odpala. Moja pierwsza też czasami nie paliła jak mi się pestka w kluczyku przesunęła i wtedy ta kontrolka migała bo immo nie puszczało a tutaj nie mam pojęcia co jest grane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka jest mam z 99 i mam autko bez kluczyka ty już powinieneś mieć z kluczykiem,podepnij pod fejs do kompa i sprawdź jak spalona lub wymontowana w celu ukrycia usterek to powinno wyjść na kompie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawlak ma rację. W zosi z do 2000 roku (nie pamiętam którego miesiąca) nie ma kontrolki z kluczykiem. Kontrolka silnika przejmuje jej funkcję. Też tak mam i tak powinno być.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pientaszek

Opcom nie pokazuje żadnych błędów. kontrolka jest tylko nie świeci i nie jest spalona bo po przełożeniu całego licznika z innej Zochy też nie świeci. Nie chce źle wróżyć ale wydaje mi się że jest to problem sterownika silnika ale pewny nie jestem. Nie znam nikogo z okolicy kto ma Zofie z takim samym sterownikiem bo można by go przełożyć i wtedy by się okazało czy zaświeci czy nie. Dodam że sterownik miałem w naprawie bo wywalało błąd przepływki. Naprawili to ale może coś przegapili.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcom nie pokazuje żadnych błędów. kontrolka jest tylko nie świeci i nie jest spalona bo po przełożeniu całego licznika z innej Zochy też nie świeci. Nie chce źle wróżyć ale wydaje mi się że jest to problem sterownika silnika ale pewny nie jestem. Nie znam nikogo z okolicy kto ma Zofie z takim samym sterownikiem bo można by go przełożyć i wtedy by się okazało czy zaświeci czy nie. Dodam że sterownik miałem w naprawie bo wywalało błąd przepływki. Naprawili to ale może coś przegapili.

 

Pisałem Ci wyżej że nie ma tej kontrolki. Były albo pod koniec 2000albo w 2001 roku. Nawet w oryginalnej instrukcji (po włosku :( )od mojej zochy nie ma opisanej tej kontrolki,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pientaszek

No to sprawa wyjaśniona. Wielkie dzięki za pomoc. Ulżyło mi trochę :rolleyes: bo w takim razie sterownik jest ok.Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vectra miala ta kontrolke od 2001 roku

 

Dokładnie od końca 2000 roku (chyba od października).

Ale w numerze VIN były to modele na rok 2001.

Moja Vectra jest z końca roku 2000 i ma ta kontrolkę.

Wcześniejsze jej nie miały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności