Skocz do zawartości

błąd komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko świeciła się kontrolka silnika pojechałem podłączyć komputer i wyszło że jest padnięty czujnik położenia wałków rozrządu został wymieniony wszystko teraz jest ok. błąd dalej wyświetla się teraz na tym pokładowym kompie po wciśnięciu tych dwóch przycisków na przełączniku wycieraczek 62 podobno to jest właśnie czujnik wałków jak to skasować ,czujnikpost-21608-0-28384500-1314288514_thumb.jpg oczywiście został wymieniony na oryginalny -pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

62 podobno to jest właśnie czujnik wałków

 

Witam. Chyba jednak nie .To jest błąd lambdy , usterka grzałki sondy ( na moją znajomość angielskiego ). Może coś nie tak z przewodami ( jakieś przetarcie itp )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z tego co wiem są dwie

 

Mogę się mylić , ale kiedyś mnie uświadamiali , że w omegach , dwie są tylko w widlastych silnikach.Musiałbyś zanurkować pod autko i zerknąć , czy za katalizatorem też jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego vertix właśnie sprawdziłem są dwie sądy mam pytanie odnośnie tego tematu o co chodzi z tym wyświetlaczem który wrzuciłem na zdjęciu i z tymi błędami bo z tego co jakieś dwadzieścia minut temu powiedział mi mechanik w serwisie opla we Wrocławiu to jeśli coś by działo się z sądami to świeciła by się kontrolka silnika a ona nie świeci się a ten wyświetlacz nie ma nic wspólnego ze sterownikiem silnika i on nie wie co to za błędy są tam wyświetlane więc czy zwracać uwagę na ten wyświetlacz bo zaczynam już głupieć z tym wszystkim chłop nie miał problemów kupił sobie omegę ha ha pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rece opadaja

po wcisnieciu obu przyciskow w manetce od wycieraczek

czyli od sterowania komputerem pokladowym

nie pokazuja sie bledy silnika !!!

tylko numer oprogramowania komputera pokladowego

moze najpierw sie dowiedziec co jest co

a pozniej sie brac za naprawy

bo w ten sposob to wiekszej biedy narobicie i wydacie kase na niewiadomo co

 

Mogę się mylić , ale kiedyś mnie uświadamiali , że w omegach , dwie są tylko w widlastych silnikach

i sie mylisz

dwie sa w silnikach 4 cylindrowych z literka Y i Z w kodzie silnika czyli np 2,2

a 4 sa e 6 cylindrowych tez z oznaczeniem Y i Z o poojemnosci 2,6 i 3,2

 

silniki z X na poczatku maja jedna sonde (4 gary)

i dwie sondy silniki v6 tutaj silnik 2,5 i 3,0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności