Skocz do zawartości

gliwice - wymiana oleju + przegląd


Gość kacper_k5

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

od niedawna mieszkam w Gliwicach i chciałem zapytać czy ktoś z Was orientuje się gdzie można bez większych "problemów" zrobić przegląd?

a i jeszcze jedno. w niektórych miejscach kupując olej + filtr robią bezpłatnie wymianę oleju. znajdę coś takiego właśnie w Gliwicach? z góry dzięki za odpowiedź.

 

kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem rozrząd z moimi częściami i wymianę oleju w warsztacie vector na Jagielońskiej. Chyba wszystko ok chociaż doradzałbym właśnie kupno własnych części i oznaczenie ich żeby wiadomo było co włożyli. Warsztat wycenił części sporo drożej dlatego wolałem przywieźć własne ( ale niestety ich nie oznaczyłem i nie jestem pewny czy to te same. Wymianę oleju zrobili mi za free ale z ich olejem i filtrem ( olej niestety przelali za dużo i był czarny także właściwie nie wiem czy ich polecać czy nie) . Kumpel robi u nich i sobie chwali chociaż on płaci i nie pyta także nie wiadomo.

W każdym bądź razie samochód jeździ a to przelanie oleju mają mi zrobić jak się do nich zgłosze ( powiedzieli że to jakieś przeoczenie). Żaden warsztat nie jest idealny ja chyba dam im jeszcze jedną szanse. Nie wiem czy pomogłem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowa wymiana oleju jest chyba na ulicy Klodnickiej, jedziesz tam od strony wrocławskiej. Jeżeli o mechanika to tylko Szombierski na ulicy Kozielskiej 21 (chyba).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiger zapewne miałeś wymianę oleju za free bo wymieniali Ci rozrząd (a tak z ciekawości to ile dałeś za części i robociznę w swojej astrze?). wiem, że w niektórych miastach kupując olej i filtr u gościa wymianę masz za darmo - dlatego pytałem. a to, że żaden warsztat nie jest idealny to fakt - ostatnio na dworcowej gość tak przykręcił mi koło (a raczej tego nie zrobił), że urwał mi się gwint (dobrze, że tylko na tym się skończyło)

 

mr. suchy

znalazłem zakład o którym pisałeś ("gambud" o ile to ten) - jutro obadam co i jak bo dziś już za późno.

a jeśli chodzi o tego Szombierskiego to naprawdę taki dobry? specjalizuje się w czymś konkretnym (elektryka, silnik, wszytko)? serwisuje tylko ople czy jak to tam u niego jest? bo już nie pierwszy raz słyszałem o gości ale na razie nie miałem okazji sprawdzić.

byłem za to kiedyś w opel-tech na domańskiego (wymieniałem cewkę zapłonową) i chyba dobrze się spisali. nie wiem czy miałeś z nimi jakąś styczność?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, starszy człowiek a więc z doświadczeniem. Jak mam problem to dzwonie nawet w niedziele o 21 i umawiam się na naprawę. Robociznę określa moim zdaniem na podstawie wartości auta i co musi zrobić. Polecam go. Po drugie, tam zawsze jest w uj..ludzi .

 

Bylem w poniedziałek na przeglądzie, wszystko ok. Zostawiłem mu auto żeby wymienił mi przewody hamulcowe i jak testował auto to jeden z przewodów strzelił wracał na ręcznym :) więc nie wiem jak przeszedłem przegląd.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności