Skocz do zawartości
marmac

Astra H komputer pokładowy - odblokowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odblokowałem sobie BC ale w "chińczyku" nie ma potrzebnego mi indexu przez to pokazuje mi głupoty jeśli chodzi o zasięg . Index który potrzebuję to 002 . Sciągnałem sobie opcoma z Adako i tam były brakujące indexy ale po skopiowaniu i podłączeniu do auta gdy kliknę na te indexy to zamiast wyrazów ma jakiś chaos.Udzieli mi ktoś porady co i jak zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Odblokowałem sobie BC ale w "chińczyku" nie ma potrzebnego mi indexu przez to pokazuje mi głupoty jeśli chodzi o zasięg . Index który potrzebuję to 002 . Sciągnałem sobie opcoma z Adako i tam były brakujące indexy ale po skopiowaniu i podłączeniu do auta gdy kliknę na te indexy to zamiast wyrazów ma jakiś chaos.Udzieli mi ktoś porady co i jak zrobić?

Wykasuj z systemu komputera wszystkie pliki op-coma łącznie z odinstalowaniem sterowników. Dodatkowo wykasuj cały program op-com ten, w którym wprowadziłeś te zmiany.

Zresetuj kompa i zainstaluj wszystko od nowa z op-comem china clon tylko takim "czystym" bez modyfikacji.

Możliwe że ten zabieg pomoże ale gwarancji nie ma, miałem tak kiedyś u siebie i pomogło dopiero postawienie od nowa systemu ale na szczęście przez Acronisa.

Na przyszłość nie mieszaj oprogramowania op-com china z oryginalnym oprogramowaniem Adaco.

Jak brakuje indeksu to albo można spróbować przekopiować z katalogu vectry c, albo zaprogramować łącząc się przez VC. Można jeszcze pobrać z neta op-com china DE tam jest więcej indeksów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kombinuj z indexami z Vectry bo nic to nie da.Są niekompatybilne.

Op-com nie do końca obsługuje 3-liniowy wyświetlacz.

Możesz do mnie podjechać na techa bo widzę że z Gliwic jesteś :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

potrzebuje odblokować BC w swojej Astrze 2008 r. Model radia 30. Poznań i okolice, Zielona góra i okolice. Ktoś coś może polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam. Szukam osoby, która odblokowałaby mi komputer pokładowy w astrze H 2012r. wyświetlacz BID radio CD 30 MP3. Okolice Torunia , Bydgoszczy ewentualnie kujawsko-pomorskie. Pozdrawiam

Edytowane przez luki1992trn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem świeżył posiadaczem Opla Astry H chciałbym odblokować BC, obejrzałem kilka filmików, zaopatrzyłem się nawet już w program op-com ale w jaki sposób podłączyć się do samochodu ? zwykłym kablem OBD2 który można kupić na portalach aukcyjnych za małe pieniądze? Czy tylko jakiś drogim interfejsem ?

Proszę o ewentualne podesłanie jakiejś instrukcji lub linku do sklepu gdzie miałbym zakupić odpowiedni interfejs.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Podłącze się do tematu. Poszukuję osoby z okolic trójmiasta która wymieniłaby w mojej asterce radio z cd30 na cd30 mp3. Generalnie potrzebuję kogoś opcomem aby wylogować i zalogować nowy sprzęt. Oraz odpowiednie zaprogramowanie BC bo coś mam pogibane.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy znajdzie się ktoś w Szczecinie kto ogarnia ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie znajdziesz nikogo to się odezwij - mogę ogarnąć wysyłkowo co byś potrzebował ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki masz wyświetlacz?Również możesz do mnie podesłać.100% profeska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi