Skocz do zawartości
marmac

Astra H komputer pokładowy - odblokowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Moge pomoc ale w Gliwicach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też oferuję aktywację BC i innych rzeczy z okolic Śląska.Mogę wyciągnąć pin (car pass) z każdego modułu.Kupiłeś radio,wyświetlacz nie wylogowany to dam radę go wylogować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam szuka, op-coma w okolicach gniezno poznan

chce rozbudowac komputer o dodatkowe funkcje .moj wyswietlacz GID

z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nikt mnie nie poratuje??? w wlkp nie ma oprogramowania dobrego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nikt mnie nie poratuje??? w wlkp nie ma oprogramowania dobrego?

przeczytaj regulamin forum to może zrozumiesz dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok.ale nie widze zadnego punktu w regulaminie . dotyczacego sugerowania dobrego miejsca naprawy naszych samochodow.

ale jesli gdzies cos jest zawartego to ok. jestem tu świeżakiem wiec sie dostosuje

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok.ale nie widze zadnego punktu w regulaminie . dotyczacego sugerowania dobrego miejsca naprawy naszych samochodow.

ale jesli gdzies cos jest zawartego to ok. jestem tu świeżakiem wiec sie dostosuje

pozdrawiam

W sumie to ja też nie wiem o jaki punkt chodzi.

Poszukaj w dziale swojego województwa czy ktoś nie ma op-coma, dodatkowo teraz są wakacje i mniej osób na forum siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rafal79 juz lukałem o nic sie nie zaczepiłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie ma tu na forum, to przeskocz na forum astry AKP, tam na pewno znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam problem otóż posiadam astre h z18xe z klimatronickiem i komputerem pokładowym lecz nie posiadam oryginalnego radia i jak byłem na zmianie języka to gościu coś namieszał i nie wyświetla mi na wyświetlaczu gid ani ustawień kimatronika ani komputera lecz w ustawieniach jest zaznaczone że posiadam w/w klimatronik ale wyświetlacz go nie widzi jak to odmotać posiadam interface op-com (china) bo mi już ręce opadają ponieważ nie widzę spalania (to akurat dobrze bo można poświdrować ) oraz ustawień klimy wydaje mi się że to wina tego iż gościu wziął i przestawił że jest brak radia bo jak go kupiłem widniało że ma cd 30 i po przestawieniu tego znikł komputer pokładowy i w/w klima pomóżcie bo mi już ręce opadają on trochę mnie zwodzi a jak mam fejsa to może bym sam sobie zrobił tłumaczy się tym że jak podepnę oryginalne radio to wszystko będzie ok tylko ja go nie posiadam proszę o pomoc za wszystko z góry dziękuję.

ps, jak się wkurzę to pojadę do serwisu i niech mi to zrobią najwyżej zapłacę jak za zboże ale cóż i dodam że nie posiadam do niego carpass

Edytowane przez grooby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi