Skocz do zawartości

Regeneracja wtryskiwaczy


Gość Andru_krk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy ktos regenerowal wtryskiwacze? Jesli tak to prosze o jakies informacje, jak sie spisuja i czy nie ma problemow.

Regenerowaliscie wszystki czy np. 1 lub 2 jak byly padniete, a reszta ok?

Kogo mozecie polecic do regeneracji?

 

Dzieki za odp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A skąd wiesz, że wtryskiwacze są uwalone?

Jesli komp wykazuje błędy na wtryskach, a auto szarpie to najpierw bym zaczął od sprawdzenia kostek wtrysków (szczególnie jeśli są żółte)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja miałem uszkodzone wtryskiwacze w oplu corsa 1,3 cdti. Regeneracja naprawa wtryskiwaczy Common Rail jak najbardziej sie opłaca. Nowe wtryskiwacze bosch sa w chorych pieniązkach. Wtryskiwacze regenereowałem w sprawdzonej pracowni ASO Bosch Service http://www.wtryskiwacz.com Ceny mają przyzwoite a i kontakt z serwisem na wysokim poziomie.Znajomi też mieli problemy z takimi wtryskiwaczami i sa zadowoleni po regeneracji. Jesli sie wahasz to sie nie zastanawiaj. Tylko jedna rada profesjonalnie wykonana naprawa wtryskiwaczy ma sens. Jak ktos to spartoli to bedziesz miał zawsze wieczne problemy, a i słyszałem ,że jednemu kolesiowi wtryskiwacz to nawet tłoka wypalił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie znalazłem lepszego wątku więc opiszę swoją przygodę tutaj.

 

Padły mi wtryskiwacze common rail w Vectrze. Wyrok mojego mechanika był jasny, wtryski jak nic. Zawiozłem je do polecanego w internecie warsztatu... naprawili i auto bez zmian. Dalej szarpie na jałowym zwłaszcza jak jest zimny. Wtryski byly wysyłane na reklamacje i twierdzili że są OK.
Mechanik rozłożył ręce wtryskiwacze wysłałem do firmy Gładysek z krakowa: http://naprawa-wtryskiwaczy.pl
okazało się, że że 2 cewki mają usterkę elektryczną. Dlaczego poprzednia firma tego nie znalazła? Wymienili cewki, całość wyregulowali i auto zaczęło chodzić super!!!
Tamta firma co najpierw miała wtryski mówi, że cewki się nie uszkadzają we wtryskiwaczach. Jak się nie uszkadzają jak Gładysek wymienił 2 i jak ręką odjął.
Mam nadzieje, że ta informacja pomoże Wam w diagnozie, bo jak się okazuje usterka wtryskiwacza to nie zawsze końcówka czy tam jakieś inne mechaniczne bebechy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności