Skocz do zawartości

podświetlenie wnętrza


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Montowal sobie moze ktos z was ledy jakies kolorowe we wnetrzu samochodu ? chcialbym podswietlic sobie wneki na nogi w samochodzie oraz srodkowe nawiewy powietrza na niebiesko, na nawiewy to dam pojedyncze ledy mysle po jednym na nawiew a na wneki na nogi myslalem zeby gotowe modulki ledow kupic o takie:

 

LINK DO ALLEGRO

 

nie wiem jednak niestety ile ich kupic czy dwa moduly takie na wneke jedna wystarcza ? moze mi ktos doradzic w tej kwesti ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja kupilem ledy w takiej oprawie jak przy tablicy rejestracyjnej i to w lampe nad lusterko wsadzilem moge powiedziec tylko ze mimo ze sa niebieskie to w polaczeniu z kloszem sa zielonkawe ale super do tego na slupki wsadzilem dwie cos jak w 125p i ok lampy z makro po 5 zeta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem coś takiego w niebieskim kolorze

http://www.allegro.pl/item230698690_hit_neonki_power_led_33cm_diody_10mm_gratisy.html

i wrzuciłem pod nogi na przodzie, żeby oświetlić wnętrze ponieważ mam 3 miesięcznego syna i najczęściej podróżujemy w nocy jadąc do rodziny w odwiedziny i jak to w nocy bywa zawsze pod nogi wleci. W Astrze wiadomo nie ma w standardzie lampki do czytania dla pasażera (w Punto, które było wyprodukowane 12 lat temu taka była w standardzie :lol: ).

Co do samych lampek to ładnie to wygląda ale jak jest całkowicie ciemno, w dzień tego wcale nie widać . Jak będę miał czas to wrzucę fotki, jeszcze planuję takie lampki kupić i wrzucić do tyłu, tylko nie mam czasu i pomysłu na poprowadzenie kabli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huri_khan, a powiedz ile trzeba tych twoich neonkow na jedna wneke pod nogami ?? z jeden starczy... czy dwa ? i czy naprawde ladnie swieca ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huri_khan, a powiedz ile trzeba tych twoich neonkow na jedna wneke pod nogami ?? z jeden starczy... czy dwa ? i czy naprawde ladnie swieca ?

Z przodu mam 1 pod kierowcą i 1 pod pasażerem. Jeżeli chodzi o świecenie to tak jak napisałem ładnie wygląda jeżeli jest ciemno. Pod dyskoteki nie podjeżdżam więc mi takie świecenie wystarcza :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

wczoraj wlasnie mialam okazje znalezs sie w sytuacji kiedy taka leda sie spalila

na szczescie od strony pasazera

niemile wrazenie i nikomu nie zycze

huk i smrod

mozliwe ze cos bylo nie tak w podlaczeniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiaczek410

Kolego wejdz sobie TUTAJ i nie kombinuj z jakims badziewiem... koszt podswietlenia przodu to 16 zl + koszty przesylki...

 

Komentarz bedzie mile widziany...

 

P.S. Ostatnio podswietlilem tez tyl... Gdybys chcial foty napisz mi info na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności