Skocz do zawartości

Złącze w przednich drzwiach Meriva


Gość george6

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję rysunku z rozmieszczeniem i numeracją pinów w okrągłym złączu w drzwiach kierowcy oznaczone jako X3 , ( takie samo , tylko oznaczone jako X4 jest w drzwiach pasażera).

Czy w samochodzie bez lusterek elektrycznych jest połączenie między złączem X3 i X4 pinami 19, 21, 23, 25 ??? czy trzeba to połączenie wykonać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo uprzejmie dziękuję za "błyskawiczną" i "wyczerpującą" odpowiedź !!!

Wniosek nasuwa się tylko jeden, pytanie o cokolwiek , to jak widać duży "nietakt"

Uzyskanie konkretnej odpowiedzi będzie ( być może) możliwe, gdy do FORUM dołączy

kolejne 10 000 "oplarzy" i to tych którzy coś na temat OPLA wiedzą...

Edytowane przez george6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym wiedział to bym ci odpisał- opla mam od 10 miesięcy i nie miałem jak dotąd jakiś większych problemów. poprzednio miałem kilka lat fita palio z którym miałem masę dziwnych problemów (tam akurat miałem problem ze złączem w drzwiach) a jeszcze wcześniej wiele lat nissana micrę i o nim też wiem sporo. oznaczenie wejść w złączu drzwi jest dość specyficznym pytaniem i nie dziw się że do tej pory nikt nie odpisał. większość użytkowników merivy pewnie tylko leje paliwo i jeździ a na forum zagląda tylko z ciekawości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym wiedział to bym ci odpisał- opla mam od 10 miesięcy i nie miałem jak dotąd jakiś większych problemów. poprzednio miałem kilka lat fita palio z którym miałem masę dziwnych problemów (tam akurat miałem problem ze złączem w drzwiach) a jeszcze wcześniej wiele lat nissana micrę i o nim też wiem sporo. oznaczenie wejść w złączu drzwi jest dość specyficznym pytaniem i nie dziw się że do tej pory nikt nie odpisał. większość użytkowników merivy pewnie tylko leje paliwo i jeździ a na forum zagląda tylko z ciekawości.

Może masz rację , ale nie sądzę , żeby na całym forum nie było jednej osoby która posiada program TIS 2000!!!

Nie mogąc liczyć na pomoc forum , kupiłem DVD z programem ver 115.0 E 03.2011, i teraz mam pełne szczegółowe dane nie tylko Merivy...ale wszystkich poniższych modeli:

 

AGILA, AGILA-B, ANTARA, ARENA, ASTRA-F, ASTRA-G, ASTRA-H, ASTRA-J, CALIBRA, COMPO, CORSA-A, CORSA-B, CORSA-C, CORSA-C combo, CORSA-D, FRONTERA, FRONTERA-B, INSIGNIA, CADETT, MERIVA, MERIVA-B, MONTEREY, MOVANO, MOVANO-B, OMEGA-A, OMEGA-B, OPEL GT, SENATOR, SINTRA, SPEEDSTER/VX220, TIGRA, TIGRA -B, VECTRA-A, VECTRA-B, VECTRA-C, VIVARO, ZAFIRA, ZAFIRA-B

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję rysunku z rozmieszczeniem i numeracją pinów

 

Ja chcialem założyć grzane maty ale na forum i w necie brak info o instalacji przy manualnych lusterkach. Nie wiadomo czy jest w drzwiach czy choćby w złaczu. Odpusciłem sobie, maty czekają a mi bardzo grzania brakuje. Co ciekawe mam wypasioną wesje(klimatronic, 2x szyber) a lusterka manualne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja chcialem założyć grzane maty ale na forum i w necie brak info o instalacji przy manualnych lusterkach. Nie wiadomo czy jest w drzwiach czy choćby w złaczu. Odpusciłem sobie, maty czekają a mi bardzo grzania brakuje. Co ciekawe mam wypasioną wesje(klimatronic, 2x szyber) a lusterka manualne.

Przy manualnych lusterkach (tak jak u mnie)okablowania nie ma żadnego...ani w drzwiach ani w nadwoziu, i co gorsza , w złączach brak jest styków...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności