Skocz do zawartości

Komputer pokładowy Opel Astra H


Gość jako03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,szukam kogoś lub warsztatu do odblokowania BC w moim Oplu z Katowic lub okolic. Byłem w serwisie ale śpiewają sobie 500zł za tą usługę.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miasto: Katowice

M&M Cars Katowice

ul. Lotnisko 81

tel: (32) 787 33 33

 

Na forum astry opisane jest ze brali za to 130zł w 2009r.

 

500zł to jakaś masakra, op-com 150zł kosztuje i samemu można to zrobić.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miasto: Katowice

M&M Cars Katowice

ul. Lotnisko 81

tel: (32) 787 33 33

 

Na forum astry opisane jest ze brali za to 130zł w 2009r.

 

500zł to jakaś masakra, op-com 150zł kosztuje i samemu można to zrobić.

Dzisiaj dostałem odp. z M&M cars-koszt 180 zł

ewentualny koszt kodów bezpieczeństwa(car pass) czyli w sumie koło 330 zł.

Ta opcja odpada. Może ktoś ma jakieś inne sugestie?

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do aktywacji BC nie są potrzebne kody car pass

 

W Warszawie koszt aktywacji to max 50zł.

 

Ja osobiście sam kupiłem op-coma żeby nikomu nie płacić.

 

 

Edytowane przez Rafał_79

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do aktywacji BC nie są potrzebne kody car pass

 

W Warszawie koszt aktywacji to max 50zł.

 

Ja osobiście sam kupiłem op-coma żeby nikomu nie płacić.

Własnie zastanawiam się też nad zakupem op coma, mam tylko pytanie czy ta operacja jest trudna, bo za bardzo nie znam sie na sprawie. Sam op com pewnie sie przyda w razie czegoś do błędów itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wejść w 2 zakładki i zaprogramować. Jaki masz rocznik auta bo raz próbowałem aktywować w AH z 09r. i nie dało rady ze względu na zbyt stary soft op-coma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wejść w 2 zakładki i zaprogramować. Jaki masz rocznik auta bo raz próbowałem aktywować w AH z 09r. i nie dało rady ze względu na zbyt stary soft op-coma.

rok 2004

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrekhof

Witam serdecznie!

A czy restart BC nie da się zrobić poprzez zdjęcie zacisku "-" na co najmniej 15 min. z akumulatora?! Ja w ten sposób skasowałem błąd - zasilanie w paliwo (głupio sie przyznać ale paliwa mi zabrakło). Tylko było to w Vaneo. W Astrze restartowany był BC w ten sam sposób z uwagi na zawieszenie się obsługi odtwarzacza cd70navi i też BC sam sie poustawiał jak należy.

Pozdrawiam

Edytowane przez piotrekhof

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

A czy restart BC nie da się zrobić poprzez zdjęcie zacisku "-" na co najmniej 15 min. z akumulatora?! Ja w ten sposób skasowałem błąd - zasilanie w paliwo (głupio sie przyznać ale paliwa mi zabrakło). Tylko było to w Vaneo. W Astrze restartowany był BC w ten sam sposób z uwagi na zawieszenie się obsługi odtwarzacza cd70navi i też BC sam sie poustawiał jak należy.

Pozdrawiam

W AH tak się nie da. Aktywacja BC polega na zmianie ustawień w sterowniku z BC NIE WYSTĘPUJE na WYSTĘPUJE i zaprogramowaniu odpowiedniego indexu wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności