Skocz do zawartości

RADIO CB COBRA 19 ULTRA III +SUNKER 109 MAGNES


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Hej zakupiłem tanie CB z anteną na magnes, możecie napisać co o nim sądzicie?? Jeszcze nie zdążyłem go przetestować

 

Mama Astrę F z 1998 r. - proszę o wskazówki gdzie najlepiej zamontować sprzęcik>>>

 

http://www.allegro.pl/item239125976_nowosc_radio_cb_cobra_19_sunker_109_promocja.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem c oten teks oznacza? Chyba nie to, że ten sprzęt jest zupełnie do bani?:-)

 

[ Dodano: Czw Wrz 13, 2007 15:25 ]

Pytam gdzie sprzęt najlepiej zainstalować bo kurde troche nie mam miejsca gdzie.... Z boku na kanale przy dźwigni zmiany biegów mam bearlocka, pod kierownica z lewej strony mam przełącznik do gazu lpg, schowka nie chce na to przeznaczać i pozostaje chyba pod schowkiem:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mam byc szczery to nie montuj tego nigdzie. Kladz na siedzeniu pasazera i tyle. Mowie tak bo okradli mi auto z CB i antenki, a to dlatego ze zostawilem w aucie, a nie zabralem do domu... Po 7 dniach k...y psy umozyly sledztwo z braku dowodow... Nawet palcem nie kiwneli, ale jak przechodzisz przez jeznie nie na pasach to ci przylepia 100 mandatu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zrobie jak mówisz, a nawet jak zamontuje to i tak w taki sposób żeby szło zdejmować:-)

 

Co do strużów pożądku to teżodkryłem ich skuteczność i nieskuteczność zarazem na własnej skurze...

 

Może jakiś komentarz co do jakości sprzetu, czy odegra w ogóle swoją rolę??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowalem w markecie elektornicznym i sprzedawalem CB radia, Cobra to tzw. szumofon, nie ma najlepszej opinji... Mandatu unikniesz, a gruszka bedziesz mogl kogos ladnie uszkodzic :-)

Nie spodziewaj sie rewelacji... Podjedz na strojenie, choc z tego co wiem antenka hustler stroi sie w b. malym zakresie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm..

wczoraj odebrałem sprzęt i zainstalowałem..

 

I na sucho na wyłączonym silniku w czasie postoju zero szumów, czysta rozmowa...tyle że nie moge zweryfikowaćna razie zasięgu.. zapomniałem zapytaćgdzie moi rozmówcy byli:)

 

[ Dodano: Pią Wrz 14, 2007 12:03 ]

No zamontowałem moją Cobre III Ultra. Sprawdzałem i przy wyłączonym silniku na postoju w mieście ma nawet dobry zasięg.

 

Radyjko zamontowałem w asterce zaraz pod schowkiem po prawej stronie była taka okrągła zaślepka wyjąłem ją i tam na takie te plastykowe samozaciskające się obręcze, radyjko widoczne jest dobrze z fotela kierowcy, nikomu nie przeszkadza. Grusze nie wiem gdzie wsadzę bo muszę jeździć z otwartą popielniczka(tam mam podłączenie) więc na razie gruszka jest przykręcona bezpośrednio do radyjka....

 

Nie wiem tylko gdzie antenkę postawić na magnes? najlepiej i czy mi lakieru nie porysuje....

 

Mam taką specjalną nalepkę podkładkę ale nie wiem czy ją na lakier dawać czy pod antenę...:-)? Podpowiedzcie

 

Napisz jak radio sprawuje się w trasie..mama nadzieje że to nie jest jakiś "szumofon" :)

 

[ Dodano: Pią Wrz 14, 2007 12:05 ]

Apropo na jakich kanałach można się dowiadywać o korki i o miśkach?:)

 

[ Dodano: Pią Wrz 14, 2007 20:29 ]

No kurde pierwsza trasa ze sprzętem bez rewelacji niestety

 

Napiszcie czy lepsza antena coś pomoże bo zasięg jakiś słaby jest

 

Mama antenę SUNKER 109 na magnes 1 m długości - czy da się ją zestroić, bo sprzedawca twierdzi, że nei wymaga strojenia?

 

[ Dodano: Pon Sty 07, 2008 17:21 ]

Kurde nie jest żle nikt mnie nie złapał jeszcze ale nie wiem w zależnościodczego raz slychc lepiej raz gorzej... czesto urywa rozmowe. Myśle o antence Midland 145? Co sądzcie? to cośpomoże?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Anonymous

O miśkach, korkach i jak gdzie dojechać dowiesz się na kanale 19 ( przynajmniej tak na śląsku jest http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif ) w czechach np mowią na 28 kanale http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/mg.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności