Skocz do zawartości

Marki i modele pisane małą literą


Obywatel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ale bez przegięć tasioo :drunk:

:D A nick to nazwa własna ?

A zawsze poważałem inżynierów za to, ze generalnie nie są humanistycznymi ignorantami... W przeciwieństwie do humanistów, którzy ignorantami jeśli chodzi o nauki ścisłe i techniczne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale bez przegięć tasioo :drunk:

:? A nick to nazwa własna ?

A zawsze poważałem inżynierów za to, ze generalnie nie są humanistycznymi ignorantami... W przeciwieństwie do humanistów, którzy ignorantami jeśli chodzi o nauki ścisłe i techniczne.

Chyba nie jest tak źle, jakoś politechniki nie wypuszczają analfabetów wtórnych :wesoly: co wynikało by z ich ignorancji dla języka polskiego. Mnie w zasadzie drażnią tylko podstawowe błędy na słowach: poszedłem , wziąć itp.

 

Ale fakt, faktem napewno nie umiem pisać tak inteligentnie jak Ty :roll: , może to wynika z braku oczytania, paradoksem jest , że chociaż nie lubię czytać książek czytam bardzo dużo, ale literatury technicznej. A co do inżyniera to w tym roku się bronię ??? (temat: aktywna baza danych dla wydawnictwa specjalistycznego...).

 

ps. zauważ, że w tym tekście nigdzie nie pomijałem polskich znaków, to tak żeby nikogo nie urazić :D

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale bez przegięć tasioo :drunk:

:wesoly: A nick to nazwa własna ?

A zawsze poważałem inżynierów za to, ze generalnie nie są humanistycznymi ignorantami... W przeciwieństwie do humanistów, którzy ignorantami jeśli chodzi o nauki ścisłe i techniczne.

Chyba nie jest tak źle, jakoś politechniki nie wypuszczają analfabetów wtórnych :roll: co wynikało by z ich ignorancji dla języka polskiego. Mnie w zasadzie drażnią tylko podstawowe błędy na słowach: poszedłem , wziąć itp.

 

Ale fakt, faktem napewno nie umiem pisać tak inteligentnie jak Ty ??? , może to wynika z braku oczytania, paradoksem jest , że chociaż nie lubię czytać książek czytam bardzo dużo, ale literatury technicznej. A co do inżyniera to w tym roku się bronię :beer: (temat: aktywna baza danych dla wydawnictwa specjalistycznego...).

 

ps. zauważ, że w tym tekście nigdzie nie pomijałem polskich znaków, to tak żeby nikogo nie urazić :D

 

pozdro

Nie miałem na celu robić Ci jakichś przytyków. Powinienem był raczej zacytować Twój poprzedni post w tym temacie. Zresztą wypowiedziałem się pozytywnie o polibudach i ich absolwentach bo takie też mam o nich zdanie. Mam nadzieję, że moja wypowiedź nie była obraźliwa. Miała być jedeynie nieco zgryźliwa :? bo taki już ze mnie zgryźliwy tetryk :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nick to nazwa własna ?

Nie sądzę... chyba może być pisany spokojnie małą literą.

w tym tekście nigdzie nie pomijałem polskich znaków

Tak, ale kropki i przecinki oraz duże litery to musisz jeszcze potrenować...powodzenia i trzymamy kciuki.. http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif :lol::lol: Pozdro... :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale kropki i przecinki oraz duże litery to musisz jeszcze potrenować...powodzenia i trzymamy kciuki.. :lol::):lol: Pozdro... :)

Nie wiem.......czy to miało mnie obrazić......czy miało być śmieszne?........Ale........teraz....chyba.....jest ....dobrze? I....am....deeply...indebted...to You...

 

pozdrawiam i na przyszłość ja bym się nie wypowiadał w imieniu ogółu, nie te czasy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nie wypowiadał w imieniu ogółu

Przecież jest podpisane kto pisze, to nie anonimowe forum - mówię za siebie. A czy żart czy nie, to już sam osądź - jeśli się nie obraziłeś, to znaczy, że żart...

P.S. To jest raczej polskie forum - piszemy zrozumiale i po polsku, po co się popisywać....

Pozdro... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności