Skocz do zawartości

Parujace szyby!


Gość escude

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,na poczatku sprostuje ze wiem ze jest taki temat tylko ze tam paruje przednia szyba,u mnie natomiast wszystkie szyby podczas jazdy okropnie paruja,tylna szyba od klapy bagaznika poprostu krople wody sa na niej,tylne poczne tak samo,nic kompletnie nie widac,a przednia ostatnio caly zcas,musza wlaczac klime i dopiero po 5 km puszzca wszystko,wylaczam klime i w ciagu 1 min znowu nic nie widze,zauwazylem ostatnio ze podczas jazdy slysze (3 dzwiowe autko).tak jakby bylaotwarta szyba i sam juz nie wiem,bo to juz mnie okropnie meczy,strasznie slaba widocznosc,czyscilem juz wszystkim mozliwym,plynem do naczyn,szamponem i nic kompletnie nie pomaga!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arturro-55

Co do odgłosu jazdy z otwartą szybą - sprawdź uszczelki, może któreś z drzwi lub klapa nie dolegają dobrze. Auto nie było bite?

Sprawdzałeś czy nie ma wody pod dywanikami, dziur w podłodze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.uzupełnij opis bo nie wiadomo jakie masz auto.

temat parowania szyb to temat rzeka-jest na ten temat dużo

przyczyna np.zatkany filtr kabinowy,zamknięty obieg zewnętrzny(różne powody m.in.padnięty silniczek,spadnięte cięgno,)

woda we wnętrzu

 

u mnie był zamknięty obieg wew. i wszystkie były zafajdane że nic nie było widać

Edytowane przez Zafirek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,filtr kabinowy byl wymieniany jakis 3 miesiace temu,auto nie bylo bite,tylko z przodu bylo wlamanie,i 2 szyby byly strzelone łomem(wszystko juz dawno zrobione),ale to z tylu dobiega ten glos,a co do obiegu to juz sam nie wiem czy jest wlaczone czy nie bo kontrolka mi nie swieci sie i nie wiem.Dywaniki sa normalne,nie ma dziur w podlodze.A co do samochodu do Astra G 99 r 1.7 dtl:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy działa klapka od recyrkulacji powietrza, częsta przypadłość (jeśli po zdemontowaniu schowka widzisz wirnik dmuchawy to masz obieg wewnętrzny), przez otwór w wykładzinie (tam gdzie jest numer VIN)włóż palce i zobacz czy jest sucho, lokalizację ujścia kanału odprowadzającego wodę z parownika masz w 2 temacie.

http://forum.samnaprawiam.com/wymiana-silniczka-sterujacego-recyrkulacja-powietrza-astra-g-vt2080.htm

http://forum.samnaprawiam.com/wymiana-filtra-kabinowego-dezynfekcja-klimatyzacji-astra-g-vt2081.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności