Skocz do zawartości

Pytanko o Frontera


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Mobile . mam zamiar kupic sobie jakąś Frontere ale chciał bym poznac wasze opinie na temat tego auta .. jak sie wam nimi jezdzi i czy nadaje sie do wyjazdów w teren i jak sie spisuje na drogach miejskich i jakie maja spalanie i osiagi :)

 

Interesuja mnie wszystkie wasze opinie .. i o karzdym rodzaju Silnika

 

Rozwarzam Kupno Frontera lub Explorera

 

Nigdy nie miałem nic wspólnego z Autkami Terenowymi .. wiec jestem zielony :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś przyjechał do Koronowa to byś wiedział jak się jeździ Fronterą :] A tak na serio, jeśli chcesz możemy umówić się gdzies w Łodzi i poszalejesz moją.... Ja mam 2,4 pod maską i jestem zadowolony, ale osiągów pioronujących on nie ma.... niestety. W terenie natomiast spisuje się świetnie.

 

Aha.... jeżeli masz nadmiar pieniędzy które chcesz spożytkowac na samochód to kup Explodera. Jest to najbardziej zawodny samochód terenowy.

 

Dostępne silniki we Frontera A (1991-1998):

benzynowe: 2,0 l R4 (85 kW) 2,2 l R4 (100 kW) 2,4 l R4 (92 kW)

diesel : 2,3 l R4 (74 kW) 2,8 l R4 (83 kW) - silniki Isuzu

 

Dostępne silniki we Frontera B (1998-2003):

benzynowe: 2,2 l R4 (96/100 kW przy 5.200 obr./min) 3,2 l V6 (151 kW) 3,5 l V6 (184 kW)

diesel : 2,2 l R4 (85/88 kW)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedziemy sie musieli zdzwonic :] ... hehe ... nie wiedziałem ze masz Frontera :] .... ale spoko mam ochote sie przejechac .. bo moja mamuska chce kupic Kia Sportage ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jakiś szał na Kia Sportage.... nie no szczerze odradzam Kia.... nie to że jest to zły samochód.... ale po prostu jest to pseudoterenówka nie podobna do niczego :] Mój tata tez chciał kupic Kie ale wyszło na to że staliśmy się posiadaczami jeszcze jednego opla..... własnie Frontery i mówię Ci.... jesteśmy zadowoleni jak cholera. Szczególnie że ostatnio zamykam się ze spalaniem 10 litrów gazu na 100 km. :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od rocznika.... ja mam z 1994 i zapłaciłem 12.400 plu koszt wstawienia instalacji gazowej. fakt faktem trochę przy niej było do zrobienia, ale.... ten wydatek i tak się zwraca. Im dłużej nią jeżdzę to zauważam że rocznik wcale nie ma tutaj dużego znaczenia. Liczy się tylko stan techniczny...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ma to byc jako Pierwszy samochód .. wiec rocznik tez sie liczy .. chce kupic z przedziału 98 - 02 . te poprzednie wersje sa kanciaste strasznie w srodku i na zewnatrz :) ... a ja chce zeby troche pojezdził u mnie ten samochodzik :) ... i za bardzo sie nie starzał ??? ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem czy dostaniesz za 17.000 zł Fronterę B.... przejściówkę, owszem, ale jak patrzę na Frontery B na allegro ceny zaczynają się od 24.000 zł wzwyż.... tańsze są wersje 3 drzwiowe ze ściąganym dachem, koło 19.000-20.000 zł. Jeżeli wybierasz się do Niemiec po nią to uważaj żeby nie była ciężko eksploatowana w terenie i sprawdź dobrze reduktor. Bo to bardzo droga częsć. Do starszych modeli 1.500 zł, a do nowszych ponad 2.500 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności