Skocz do zawartości

Montaż tempomatu w astrze F


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

a co mam zrobic jak nie mam bezyny a tym bardziej linki a w autku nie ma kostki do przelacznika z tempomatem jestem kompletnym laikiem tak wiec poprosze czarno na bialym :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

jest to astra G z 2002 r 2.0dti mam pedal gazu elektroniczny z opisami 1,2,3,4,5,6 czujnik pedalu sprzegla jest orginalnie zamontowany kostki do przelacznika nie ma a ja sie uparlam zeby to autko mialo ten pie....y tempomat i zbytnio nie wiem co dalej robic pomocy bo bede musial odwiedzic ASO a zbytnio ich nie lubie po ostatniej wizycie :)

 

[ Dodano: Pią Maj 15, 2009 21:59 ]

widze ze nik nic nie wie na ten temat ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

o ile dobrze pamiętam to w twoim silniku wystarczy tylko zamienić manetke z kierunków na taką ze sterowaniem tempomatu..obojętnie czy z astry, omegi corsy viki...

Musisz najpierw sprawdzić czy masz pociągnięta wiązke kabli w kolumnie kierowniczej( w dieslach montowali je w standardzie nie informując o tym klientów)

potem wymiana manetki.....i masz tempomat za grosze 8)

sam niedługo będę robił go u siebie tyko casch niech przyjdzie na konto :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

czy sama zasada plug&play obwiązuje w Zafirze B ? Jest ona z silnikiem Diesla. Czy są potrzebne jakieś dodatkowe "kombinacje"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności