Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem


Gość trufelka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość trufelka

Witam, mrozy dają się tam we znaki że moja corsa odmawia posłuszeństwa. Akumulatro nowy, cały zbiornik paliwa. A po nosy nie mogę odpalić auta. Akumulator kręci ale auto nie reaguje, jakby całe na ament zamarzło. Dziś rano znowu mnie zawiodło :( stało dziś pod domem i na słońcu się nagrzało i odpaliło. czy ktoś miał taki problem ? może coś doradzicie ?? ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A po nosy

witam

na mój nos to filtr paliwa (ale przyczyn może być wiele:zła jakość paliwa,mrozy,zacinająca się pompa paliwa)

Edytowane przez tokar2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trufelka

Wczoraj znowu nie mogłam odpalić ale za 10razem załapał i nawet jak po 1min do wyłączyłam to i tak odpalil i cały dzień palił ok.

Dziś poszłam go odpalić i NIC :( załapał i zgas teraz już nie załapuje tylko kreci ,,, wiec czekam ... a może to czujnik położenia wału ? już 2 razy go wymieniałam ale to na gorącym silniki mi gasł ale objawy z tym załapywaniem miał takie jak teraz na zimnym co mówicie ? bez kompa się nie obejdzie prawda ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trufelka

dziś byłam na komputerze i wykazało, że uszkodzony jest przypływomierz ! nie reaguje w ogóle reszta ok.

Zamówiłam nowy ale aż się boje jutro, gdyby okazało się że to nie to :( ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że uszkodzony jest przypływomierz

witam

przed wymianą przepływki, spróbować ją przemyć ( bardzo delikatnie alcocholem 99%,pędzelkiem, ewent preparatem do mycia elektroniki) może wystarczy, to nic nie kosztuje :idea:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trufelka

dobrze czułam że to nie przepływka, dziś mechanik wsadził mi new i auto dalej nie odpala.

POjechałam do innego : wymienił mi świece na nowe i mówi że powinno być ok, komputer nic nie pokazał, choć na cewce zapłanowej te gumy są lekko popękana i tak myślę czy i tu nie leży przyczyna, czy iskra nie leci po bokach co mówicie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienił mi świece na nowe

iskierka nawet kiepska, odezwała by się, nawet na jednym garze,więc to nie to.

pytanie: przy wymianie świec, czy były one mokre/suche?

-czyli pozostaje sprawdzić pompę paliwa(jego przepływ) i zapłon(iskrę )to podstawa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trufelka

dwie świece były suche jedna mokra :( kuźwa ile ja jeszcze odwiedzę warsztatów zanim mi ktoś pomoże.

PO wlaniu denaturatu auto straciło równiez moc co w tej kwesti dolega ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie świece były suche jedna mokra

PO wlaniu denaturatu auto straciło równiez moc

sprawdź wtyczkę czujnika wału,a denaturatu b.nie polecam. jeśli to formułę do czyszczenia wtryskiwaczy silników benzynowych

no i wio! :wesoly: (a jeśli nie zagra to spr czy dochodzi paliwo do cylindrów)(i,pytanie o producenta przeplywki-czajna czy cuś ?, zdażają się nowe niesprawne)

zobacz to

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=regulator%20ci%C5%9Bnienia%20paliwa%2Copel%20corsa%20b&source=web&cd=1&ved=0CC8QFjAA&url=http%3A%2F%2Fcorsa-b.cba.pl%2Fpaliwo.htm&ei=cm4yT4fWH47jtQbpm8n_Aw&usg=AFQjCNFE8fRjbGwKmLWtJaYhezy668FMMw

i regulator ciśnienia paliwa w wyszukiwarce :lamer:

Edytowane przez tokar2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności