Skocz do zawartości

Co oznacza ten błąd


Gość Deivids

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :arrow:

Mam Problem i nigdzie nie mogłem wyszukać odpowiedzi na moje pytanie ,

Z ukrytego menu w zakładce "Testmode: CC,, mam wyświetlony błąd STORE 00,,,008 , znalazłem na forum listę OPEL kody błędów P0008 Engine Position System Performance (Bank1) , ale co on oznacza ?? i czy to jest opis błędu prawidłowy , to nie wiem ?? . A tak wygląda komunikat na zdjęciu . Po podłączeniu w serwisie i wykasowaniu błędów, kod i problem pozostał nadal , natomiast zmieniła się tylko z 8: on. :confused:

 

http://i44.tinypic.com/qrkw07.jpg

Edytowane przez zbyszek670
usunąłem dużą trzcionkę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie sa kody bledow

tylko test klimatyzacji

CC to Climate Control

o ile sie nie myle

 

po podlaczeniu w serwisie jakie bledy wykasowali ??

pali sie kontrolka auta z kluczem albo silnika z piorunem ??

 

 

i pisz w odpowiedznich dzialach

tym razem przenioslem

nastepnym razem usune do smietnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może to być od klimatyzacji , bo jak naciskam na hamulec to pojawia się BUS:OOOOOOOOOOOOOO i nie pamiętam musiał bym sprawdzić jakieś liczby na końcu tych zer i z OFF na ON, gdzieś na forum znalazłem nawet , a obrazek kolego patrzyłeś !! A tutaj Store to nie wiem o co chodzi , od czego to jest . Na serwisie wykazało bardzo dużo błędów , dodam że auto nie dawno z jakeś 4 miesiące temu kupiłem , da desce żadnych kontrolek się nie paliły i nie pala, Filtr cząstek stałych PDF wypalił się wczoraj i pojechałem sprawdzić tylko , jaka jest nasycenie filtra a błędy wykasowali mi przy okazji . Jutro zostawiam auto u elektryka bo Prąd mi pobiera na postoju i rozładowuje akumulator , ci fachowcy u mię w mieście to szkoda gadać :cry: , 2 się zna lecz wiadomo na dobrego trzeba długo czekać , a reszta zostawię bez komentarza.. Nie wiedza czy to akumulator powoduje zwarcie czy cos w aucie. :sad:

 

http://i44.tinypic.com/qrkw07.jpg

Edytowane przez zbyszek670
zmieniłem trzcionkę, reg O24 &3.1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może to być od klimatyzacji , bo jak naciskam na hamulec to pojawia się BUS:OOOOOOOOOOOOOO I NIEPAMIETAM MUSIAŁ BYM SPRAWDZIC JAKAS LICZBY NA KONCU TYCH ZER I Z OFF NA ON , GDZIES TO NA FORUM ZNALAZŁEM NAWET , A obrazek kolego patrzyłeś !! A tutaj Store to nie wiem o co chodzi , od czego to jest . Na serwisie wykazało bardzo dużo błędów , dodam że auto nie dawno z jakeś 4 miesiące temu kupiłem , da desce żadnych kontrolek się nie paliły i nie pala, Filtr cząstek stałych PDF wypalił się wczoraj i pojechałem sprawdzić tylko , jaka jest nasycenie filtra a błędy wykasowali mi przy okazji . Jutro zostawiam auto u elektryka bo Prąd mi pobiera na postoju i rozładowuje akumulator , Ci fachowcy u mię w mieście to szkoda gadać :cry: , 2 się zna lecz wiadomo na dobrego trzeba długo czekać , a reszta zostawię bez komentarza.. Nie wiedza czy to akumulator powoduje zwarcie czy cos w aucie. :sad:

skoro masz jakies bledy to podaj je tutaj.

ale te odczytane przez mechanikow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności