Skocz do zawartości

Rozkodowanie radia philips CCR 600


Gość kipen85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niedawno kupiłem opla astrę II z silnikiem 1.7 DTI z niedziałającym radiem, ktore jak sie dowiedziałem trzeba rozkodować. Bardzo proszę wszystkich którzy mają o tym pojęcie o pomoc. Dane mojego radia:

Philips CCR 600

09 181 229

W8S

Made in germany

90222140675902

WA020111

 

PROSZĘ O KOD

 

Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez kipen85

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączamy zapłon > wyłączamy radio > włączamy ponownie trzymając jednocześnie przez 2-3 sekundy przycisk AS, powinien pojawić się krótki sygnał dźwiękowy, wtedy puszczamy przyciski.

 

Na wyświetlaczu pojawi się wtedy napis 10 ----

 

Do wpisania kodu używamy przycisków pamięci stacji radiowych 1 2 3 4

pierwsza cyfrę kodu wpisujemy przyciskiem 1 druga przyciskiem 2 itd

Jeśli dla przykładu mamy kod 0579 to przycisk 1 naciskamy jeden raz i na wyświetlaczu pojawi się 0---, następną cyfrę kodu wpisujemy przyciskiem 2, naciskając 6 razy pojawi się 05--.

Kolejne cyfry wpisujemy podobnie używając 3 i 4. Gdy mamy wpisany właściwy kod 10 0579 zatwierdzamy go wciskając ponownie AS przez 2-3 sekundy ponownie pojawi się krótki sygnał dźwiękowy, zatwierdzający kod.

Odczekujemy chwile aż radio zeskanuje nam dostępne stacje i możemy ponownie cieszyć się muza.

 

PROSZĘ O KOD

 

Kod masz na karcie CARPASS

Edytowane przez Kacper

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arek2812

Problem z tym iż przy zakupie nie dostałem tej karty

 

no to masz problem,najprosciej bedzie jak podjedziesz do ASO i tam na podstawie VIN dadza ci kod,w wawie taka usługa kosztuje około 50-100 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem napisać że już żaden spec tu nie zagląda. :wesoly:

 

bodzio012 jak nie masz nic przeciwko, to podaj jakiś bezpośredni namiar na Siebie i umieszczę go w temacie podanym wcześniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość bodzio012

A miałem napisać że już żaden spec tu nie zagląda. :wesoly:

 

bodzio012 jak nie masz nic przeciwko, to podaj jakiś bezpośredni namiar na Siebie i umieszczę go w temacie podanym wcześniej.

 

Widzisz Kacper sprzedałem Sintrę i bardzo rzadko tu zaglądam, ale czasami ciągnie sentyment bo mam staruszka saaba z tym samym silnikiem co miałem w sintrze 2.2 d :rolleyes:

jak coś to piszcie [email protected] lub tel 606-427-195

 

Zaglądam często ale widzę że nic się nie zmieniło, ludzie raz że nie piszą miejscowości skąd są (łatwiej pomoć lub dać kontakt do kogoś )to rejestrują się tylko po kod, na dodatek nie czytają i dalej chcą kod po serialu z delco cdr500, siemens vdo 500 i car 600/400, codziennie mam maile na swojej poczcie, jak piszę że nie dam rady na odległość muszę mieć radio to nawet nie napiszą "ok poszukam kogoś u siebie" czy coś, każdy chciałby na maila na gotowe dostać. Dużo pisać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności