Skocz do zawartości
guniak

Podkładka pod magnes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie ,czy używawcie jakiś podkaładek pod magnes i czy warto,bo nie wiem czy lakier sie zdziera?a co myślicie o podklejeniu magnesu folią aluminiowa samoprzylepną?jest cienka i stosyje sie ja w dużych temperaturach.

dzieki za wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

guniak,nie warto kombinować, podkładka kosztuje 5 złociszy.. a czy rysuje bez? tak, rysuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jak w temacie ,czy używawcie jakiś podkaładek pod magnes i czy warto

Kol. ja osobiscie nie posiadam tego urządzenia ale kolega zamontował kilka dni temu i robiła to firma specjalizująca się w alarmach , i montaż radia i ma takie podkładki wyglądają na miękką cienką gumę przeźroczystą , .To widocznie jest bezpieczne dla lakieru i widocznie ma tak być bo widać ze jest to profesjonalnie zrobione nie żadna chałtura. :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ktoś może testował te folie aluminiową?

będzie lepszy ,taki sam, czy gorszy zasięg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kup sobie nalepke koło lepsza aod podkładki i od foli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, mój ML145 jak to magnesówka posiada gumową nakładkę na podstawę, ale co z tego... Bardzo się cieszę, że ktoś kiedyś doradził mi, bym w miejscu, gdzie stawiam antenę, przykleiła kawałek folii reklamowej i to był pomysł na piątkę. W miejscu ustawinia anteny, na szczęście na folii nie lakierze, widnieje paskudny ślad po podstawie, masa rys i spore odbarwienia. Trzeba pamiętać o tym, że zawsze coś do podstawy może przywrzeć, kurz, drobninki piasku, etc, to zawsze będzie miało wpływ na wygląd lakieru... a po co go sobie niszczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kawałek folii reklamowej

co masz namyśli??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folię, którą np. wykleja się samochody, szyby, etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam kawałek jakis grupszy folii przejzroczystej okolo 4mm i swietnie chroni przed rysami ;) a ten pomysł z folia reklamową też świetny wiem bo sprawdzałem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

witam.ja mam podkładke pod magnez i bat 170cm i śmigam 1,6 i ani drgnie,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Do mojej mojej anteny missouri kupiłem odrazu podkładke gumową, , nie zauwazyłem problemów typu "Zle trzyma" Uwazam ze niema co kombinowac z folią. Ogólnie polecam tą antene, bo przy duzych predkosciach antena ani rusz z dachu:) Testowałem przy 200km

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Witam

Używając służbowego autka nie bardzo przejmowałem się kwestią dachu jednak piękne czasy się kończą i pozostanie mi wyłącznie prywatne autko Corsa B. Na Allegro widziałem sporo różnych podkładek od materiałowych po gumowe - mam prośbę może ktoś kupował taką podkładkę na Allegro lub w Poznaniu, jest z niej zadowolony i może z czystym sumieniem polecić (że nie zwieje mi anteny z dachu przy 120km/h) http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

red dogg napisał:

że nie zwieje mi anteny z dachu przy 120km/h)

Na to nie ma wpływu podkładka ale wielkość całego magnesu z podkładką.

Należy kupić firmową antenę. Polecam Sirio ML 145 i zaręczam, że nie spadnie z dachu przy tej prędkości. Antena może być inna, ale staraj się zakładać anteny formowe.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

red dogg po pierwsze nie dubluj tematów, po drugie korzystaj proszę z opcji "szukaj", po trzecie sięgnij do początku teraz już scalonych tematów http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/cool.gif

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Jak kupiłem taka folie w Castoramie.Kosztowała 7zł za metr kwadratowy.Kupiłem czarną-w kolarze auta i jest gitara.Jak sie zniszczy to przykleje nowy kawałek.Na tym metrze wyjdzie ich sporo. ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Mam pytanie. Jak wygląda lakier po zdjęciu takiej podkładki (przyklejanej)? Ja nie używam podkładki, i lakier co prawda rysuje się, ale co jakiś czas zapoleruję i nie widac różnicy http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Myślę o założeniu takiej podkładki, tylko jestem ciekaw czy nie ma odbarwień, różnic w odcienu lakieru?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Przed przyklejeniem tej podkładki dokładnie czyszczę te miejsce-żeby nie było tam drobin piachu.Potem przyklejam.A jak mi się już zniszczy ta podkładka to ja odklejam i nie ma po niej śladu(raz zdarzyło mi się że zostało troszkę kleju na krawędzi ale zeszło bez problemu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Przed przyklejeniem tej podkładki dokładnie czyszczę te miejsce-żeby nie było tam drobin piachu.Potem przyklejam.A jak mi się już zniszczy ta podkładka to ja odklejam i nie ma po niej śladu(raz zdarzyło mi się że zostało troszkę kleju na krawędzi ale zeszło bez problemu)

Kolego ja w VW Tiguan miałem naklejoną naklejkę na dach po roku czasu postanowiłem ją ściągnąć. W tym momencie zaczyna sie cały problem. Mianowicie jak udało mi się odskrobać naklejkę ( po dłużej chwili ) został cały klej na dachu - jeszcze się z nim nie uporałem do końca :wesoly: Nie polecam niczego naklejanego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi