Skocz do zawartości

Wymiana elektryki w kluczyku


Gość Procti

Rekomendowane odpowiedzi

witam forumowiczów :D

dodam że szukałem informacji na ten temat ale nie znalazlem dokladnej odpowiedzi na moj temat.

 

posiadam 2 kluczyki do Zafki A. ostatnio zauważyłem że kluczyki nie "komunikują" sie z autem.

czasami jest tak ze otwieranie/zamykanie drzwi dziala 3-4 razy a potem musze synchronizować kluczyk.

zauważyłem też ze luty puscily na plytkach, próbowałem to naprawić z mizernym skutkiem.

 

moje pytanie :

czy można gdzieś dostać samą płytkę z koszykiem na baterie do wnętrza kluczyków ??

czy po zakupie trzeba coś programować i czy wogole mozna to wymienic ??

jaki moze byc tego koszt ?

a jesli trzeba kupic nowe kluczyki to gdzie i za ile ??

 

dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów :D

dodam że szukałem informacji na ten temat ale nie znalazlem dokladnej odpowiedzi na moj temat.

 

posiadam 2 kluczyki do Zafki A. ostatnio zauważyłem że kluczyki nie "komunikują" sie z autem.

czasami jest tak ze otwieranie/zamykanie drzwi dziala 3-4 razy a potem musze synchronizować kluczyk.

zauważyłem też ze luty puscily na plytkach, próbowałem to naprawić z mizernym skutkiem.

 

moje pytanie :

czy można gdzieś dostać samą płytkę z koszykiem na baterie do wnętrza kluczyków ??

czy po zakupie trzeba coś programować i czy wogole mozna to wymienic ??

jaki moze byc tego koszt ?

a jesli trzeba kupic nowe kluczyki to gdzie i za ile ??

 

dzieki za odpowiedz i pozdrawiam ja sądzę że można wziąć swój kluczyk z pestką włożyć nowy środek od innego kluczyka i wtedy do przyuczyć w stacyjce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc "pestka" masz na myśli takie "małe coś" w kluczyku przy cześći z metalowym bolcem ??

 

a gdzie mogę dostać cały środek od kluczyka ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos cienko szukasz kolego

o dorabianiu kluczy jest od groma tematow

sam srodek watpie zebys kupil nowy

sprzedaja calosc w ASO

 

nowego wkladu nei zaprogramujesz stacyjka

tak sie da tylko piloty przypisane do centralki

nowy trzeba wprowadzic np opcomem

 

poszukaj dokladniej i poczytaj

nie chce mi sie po raz 1000 pisac tego samego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za częściową odpowiedz na moj temat. reszty doczytał i popytam w ASO. pozdro

kolego jeżeli rozbierzesz kluczyk to w części z grotem jest pestka na której jest zapisany kod imo byś mógł bezpiecznie odpalać auto ,nie mam pewności na sto procent ale wiem że jeżeli zgubisz pilota od alarmu możesz kupić uniwersalny i go przyuczyć tak miałem w reno laguna ale nie oto chodzi kluczyk używkę można kupić na allegro czy nawet surówkę to wiele nie kosztuje ja bym spróbował

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, jestem kolejną osobą mającą problem z pilotem do Zafiry A 2000r.

Jeden od początku mi nie działał bo ktoś wcześniej coś w nim kombinował, natomisat drugi był ok ale kurczę mi upadł i przestał działać.

Znalazłem w instrukcji sposób synchchronizacji:

1.Włączyć zapłon przez 30 s

2.później krótko wcisnąć jeden z przycisków

3. Zamki powinny się zamknąć i otworzyć i gotowe

 

Próbowałem j/w i nie działa, żadnej reakcji.

 

Zamówiłem używany pilot i spróbuję zrobić to jeszcze raz. Ale ten co mi upadł chciałbym naprawić.

 

SZukałem tego tematu na forum ale albo słabo szukałem albo go nie ma.

Jestem tu nowy .....

Dodatkowo chciałbym zmiaenić kluczyk na taki (składany scyzoryk) i nie wiem jak z immo czy można go przełożyć do tego nowego kluczyka czy to jest więcej zabawy

Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 2 trzymać przycisk na kluczyku tak długo az sie zarygluą i odryglują drzwi... ja wiem chyba co ponad 5 sec. to trwa.... co do używki..... powodzenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności